Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Οτιδήποτε θα θέλατε να μας ζητήσετε, οτιδήποτε πιστεύετε οτι πρέπει να προσέξουμε/διορθώσουμε
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: ιδέες

ιδέες 28 Μαϊ 2013 18:36 #1

• johny
  • Το Άβαταρ του/της johny
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Παρθένος
  • Κάρμα: 1
σκέφτηκα καλές είναι οι τιμές αλλά έχω μια ιδέα και αυτή είναι στην υπηρεσία των 200 εκτός από full πρόγραμμα να υπάρχει και extra ball δηλ. πρόγραμμα 1 ώρας με full πρόγραμμα και όσες εκτονώσεις αντέχει ο πελάτης αυτή τς 1 ώρας κ ν μν περιορίζεται στις 2 εκτονώσεις!!αυτή είναι η ιδέα μου και σκέφτηκα να την μοιραστώ να μου πείτε την γνώμη σας και να δούμε αν μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ιδέες 28 Μαϊ 2013 20:34 #2

• Φυλης104
  • Το Άβαταρ του/της Φυλης104
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
  • Studio Oriental Φυλης 104
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 222
  • Κάρμα: 40
δεν υπαρχει θεμα με κατι τετοιο ματια μου, μας το ρωτανε συχνα γενικα
αν καποιος μπορει μεσα σε αυτο το χρονο να τελιωσει και 3 φορες δεν υπαρχει θεμα
απλα θεωρω στατιστικα ειναι πολυ μικρο το ποσοστο των αντρων που μπορει να ανταπεξελθει σε 3 και 4 φορες σε αυτους τους χρονους γιαυτο και το εχουμε αφησει στις 2 φορες B)

ιδέες 19 Ιουν 2017 21:20 #3

• nagias23
  • Το Άβαταρ του/της nagias23
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Παρθένος
  • Κάρμα: 0
Kαλησπερα Αντζελα ειμαι συχνος πελατης και μπραβο για την καλη δουλεια που κανεις!!μια ιδεα θα ηθελα να μοιραστω μαζι σου που μου ηρθε δεν ξερω κατα ποσο ειναι εφικτο κι αν σε συμφερει βεβαια..επειδη εχω κατα καιρους αρκετα κουπονια τα λεγομενα (ticket restaurant) θα ηθελα να σε ρωτησω κατα ποσο ειναι εφικτο να δεχεσαι στο στουντιο πελατες που εχουν κουπονια τετοια οπως εγω ευχαριστω εκ των προτερων!!!

ιδέες 19 Ιουν 2017 23:29 #4

• Φυλης104
  • Το Άβαταρ του/της Φυλης104
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
  • Studio Oriental Φυλης 104
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 222
  • Κάρμα: 40
nagias23 έγραψε:
Kαλησπερα Αντζελα ειμαι συχνος πελατης και μπραβο για την καλη δουλεια που κανεις!!μια ιδεα θα ηθελα να μοιραστω μαζι σου που μου ηρθε δεν ξερω κατα ποσο ειναι εφικτο κι αν σε συμφερει βεβαια..επειδη εχω κατα καιρους αρκετα κουπονια τα λεγομενα (ticket restaurant) θα ηθελα να σε ρωτησω κατα ποσο ειναι εφικτο να δεχεσαι στο στουντιο πελατες που εχουν κουπονια τετοια οπως εγω ευχαριστω εκ των προτερων!!!

για σου baby &*$
κουπονια εννοεις οπως σε αυτα τα σαιτ με προσφορες? (πχ groupon)

ιδέες 22 Ιουν 2017 16:15 #5

• nagias23
  • Το Άβαταρ του/της nagias23
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Παρθένος
  • Κάρμα: 0
οχι τα ticket που δινουν οι εταιρεις σαν bonus αντι μετρτητων εγω εχω πχ τα ticket restaurant για μαγαζια εστιασης hondos center,polykatasthmata κλπ

ιδέες 24 Ιουν 2017 18:07 #6

• dimitrispodolatris
  • Το Άβαταρ του/της dimitrispodolatris
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Νέος
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
  • Κάρμα: 2
Μια ιδέα που προτείνω εγώ Αντζελα είναι αυτό της "κάρτας μέλους" .... εξηγώ τι εννοώ.

Εμείς οι σταθεροί πελάτες του στούντιο να απολαμβάνουμε τιμές προσφοράς πάντα με την προυπόθεση αριθμού ελάχιστων επισκέψεων στην μονάδα χρόνου. (μήνας ή δίμηνο)

Παράδειγμα: εγώ πάω σε στούντιο δυο φορές τον μήνα, συνήθως μια σε εσάς και μία άλλη αλλού. Εάν ερχόμουν μόνο σε εσάς και δεν πήγαινα αλλού να απολάμβανα έκπτωση (loyalty πελάτη) Να είχα όμως την υποχρέωση μίνομουν δυο επισκέψεων μηνιαίως σε εσάς.
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.221 δευτερόλεπτα
1.
Νόνη
10+

9.9
3.
Ιζαμπέλα

8.8
4.
Γαβριέλα

9.5
6.
Aμάντα

9.0
7.
Πάολα

10.0
8.
Νόνη

10.0
10.
Νόνη

10.0
11.
Ιζαμπέλα
12.
Rozalinda

9.3
13.
Ιζαμπέλα

9.0
14.
Γαβριέλα

9.3
17.
Νόνη

9.5
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner