Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Οτιδήποτε θα θέλατε να μας ζητήσετε, οτιδήποτε πιστεύετε οτι πρέπει να προσέξουμε/διορθώσουμε
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: Πρόταση σχετική με εξετάσεις

Πρόταση σχετική με εξετάσεις 26 Μαρ 2019 10:44 #1

• j.papaz13
  • Το Άβαταρ του/της j.papaz13
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Παρθένος
  • Κάρμα: 0
Γειά σας κ από εμένα. Είμαι νέος στο φόρουμ (και στο χώρο γενικότερα). Τώρα που κατάφερα να φτιάξω λογαριασμό (το λινκ ενεργοποίησης πήγαινε στα σπαμ) θα ήθελα να ρίξω κ εγώ μια ιδέα: το σάιτ να ενημερώνει ότι η τάδε κοπέλα πέρασε με επιτυχία τις ιατρικές εξετάσεις στις τάδε του μήνα. Με τον τρόπο αυτό όσοι νιώθουμε άβολα να ρωτάμε για τις εξετάσεις των κοριτσιών (προσωπικά νιώθω ότι μπορεί να φανώ αγενής), θα μπορούμε να ενημερωνόμαστε με άνεση :)
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Πρόταση σχετική με εξετάσεις 26 Μαρ 2019 13:06 #2

• Φυλης104
  • Το Άβαταρ του/της Φυλης104
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
  • Studio Oriental Φυλης 104
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 222
  • Κάρμα: 40
Kαλησπερα, καλως ηρθες....
για πολλους λογους κατι τετοιο ειναι απο ανουσιο και ασκοπο εως και κοροιδια διοτι μια ανακοινωση στο ιντερνετ δεν εχει καμια αξιοπιστια....ειτε γιατι χαλκευεται ειτε γιατι απο την ημερα των αποτελεσματων μεχρι την ανακοινωση τους η καθε κοπελα εξακολουθει να εργαζεται....
Αυτο ομως που εχει αξιοπιστια 100% ειναι το safe sex, κατι που ακολουθουμε πιστα και φυσικα παροτρυνουμε να ακολουθειτε και εσεις , ειτε ερχεστε σε εμας ειτε πατε αλλου... διοτι αν η ανησυχια απο την μερια σας ειναι 1 φορα για εμας ειναι 10....
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": j.papaz13
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.233 δευτερόλεπτα
1.
Νόνη
10+

9.9
3.
Ιζαμπέλα

8.8
4.
Γαβριέλα

9.5
6.
Aμάντα

9.0
7.
Πάολα

10.0
8.
Νόνη

10.0
10.
Νόνη

10.0
11.
Ιζαμπέλα
12.
Rozalinda

9.3
13.
Ιζαμπέλα

9.0
14.
Γαβριέλα

9.3
17.
Νόνη

9.5
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner