Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Tα προσφαιρόμενα προγράμματα μας, απορίες σας πάνω σε αυτα, φαντασιώσεις σας
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: Πιο οικονομικά προγράμματα;

Πιο οικονομικά προγράμματα; 14 Ιουλ 2019 10:02 #1

• vasilis2
  • Το Άβαταρ του/της vasilis2
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Νέος
  • Κάρμα: -6
Θέλω να ρωτήσω αλλά και να προτείνω, αν μπορούν να υπάρξουν και πιο οικονομικά προγράμματα από το απλό πρόγραμμα. Αυτό, για κάποιους που θα μπορούσαν να έρθουν στο στουντιο αλλά αδυνατούν οικονομικά.
Προτείνω τα παρακάτω προγράμματα που θα μποροούσαν να είναι πιο κάτω της τιμής του απλού προγράμματος, και περιμένω την απάντηση από το στουντιο.

1) πρόγραμμα με μόνο πίπα και τίποτα άλλο, χωρις καμιά άλλη επαφή και χωρίς να χρειάζεται να είμαστε τελείως γυμνοι
2) πρόγραμμα που η κοπέλα απλά θα την παίξει με το χερι της, χωρίς καμιά άλλη επαφή (ούτε πιπα). Μπορεί να μου την παίξει πάνω από τα ρούχα, χωρίς να είναι κανένας γυμνος.
3) να την παίξω εγώ μόνος μου απλά κοιτώντας την κοπέλα η οποία μπορεί να χαιδεύεται πχ μονη της να με ανάβει, ή απλά να κουβεντιάζουμε και να λέει φαντασιώσεις και προστυχόλογα, χωρις καμία επαφή μεταξύ μας

Πάντως αν υπήρχαν κάτι από τα παραπάνω, θα ερχόμουν πιο συχνά
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Πιο οικονομικά προγράμματα; 14 Ιουλ 2019 10:32 #2

• dimitrispodolatris
  • Το Άβαταρ του/της dimitrispodolatris
  • ΣΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΤΩΡΑ
  • Νέος
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
  • Κάρμα: 2
Να καταθεσω κι εγω την αποψη μου ως πελατης του φ104. Με καποιον τροπο στους σταθερους πελατες, αυτους που κανουν δυο τρεις επισκεψεις τον μηνα, να υπηρχε χρεωση εκπτωτικης εβδομαδας. Αυτο θα εχει ως αποτελεσμα να μην πηγαινουμε κ σε αλλα στουντιο αλλα μονο σε εσας. Το αν το αποδεχεται η επιχειρηση και τον τροπο αναγνωρισης των σταθερων πελατων θα το αποφασισει η Αντζελα εαν ενστερνιζεται την ιδεα μου.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": dimmd84
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.355 δευτερόλεπτα
1.
Σάρα

10.0
3.
Σάρα

10.0
4.
Κέλλυ

8.6
5.
Σάρα

10.0
6.
Νεφέλη

9.4
7.
Σάρα

10.0
8.
Σάρα

10.0
9.
Σάρα

9.8
10.
Νεφέλη

9.0
11.
Σάρα

9.3
13.
Νεφέλη
14.
Νόνη

9.6
15.
Πάολα

7.5
16.
Νόνη
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner