Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Τα πάντα για τα κορίτσια του studio

ΘΕΜΑ: Παράπονα των κοριτσιών ως προς τη συμπεριφορά μας

Παράπονα των κοριτσιών ως προς τη συμπεριφορά μας 19 Δεκ 2012 03:12 #91

• maxitis4
  • Το Άβαταρ του/της maxitis4
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Παρθένος
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
  • Κάρμα: 0
νομιζω οτι στα παντα στη ζωη εχει να κανει το "οτι δινεις παιρνεις" αλλα και καπου να μην παρεις αυτο που πρεπει απλα αλλαζεις σελιδα και πας παρακατω.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Παράπονα των κοριτσιών ως προς τη συμπεριφορά μας 19 Δεκ 2012 21:50 #92

• terastios
  • Το Άβαταρ του/της terastios
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ψαγμένος
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2
θα σηκωνοσουν θα ελεγες στην κοπελα να φυγει και θα ζηταγες τα λεφτα σου πισω..........ΦΥΣΙΚΑ....αυτες που το κανουν αυτο δεν ειναι ιεροδουλες πραγματικες που προσεχουν τον κοσμο που παει εκει και δινει λεφτα...........ειναι κοπελες οι οποιοες λενε ηρθε ο πελατης?του πηρα 60ε? 50ε?100ε? παω να του κανω ξεπετα και αυτο..........

δεσποινα θελω την γνωμη σου .κατ αρχην ειμαι παλια καραβανα στην Φυλης και στην περιξ περιοχη παλιοτερα οχι τωρα.Πληρωσα μια κοπελα πανεμορφη μπηκε μεσα κατσουφιασμενη και αρχισε στοματικο και βαρυοταν.τελος παντων καποια στιγμη δεν ξερω τι ειχε η κοπελα ΕΒΑΛΕ τα κλαματα και εκλεγε με αναφυλιτα!!! Φυσικα εφυγα και δεν ευχαριστηθηκα κτλ Τι επρεπε να κανω;;

Παράπονα των κοριτσιών ως προς τη συμπεριφορά μας 19 Δεκ 2012 21:53 #93

• terastios
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ψαγμένος
δυστυχώς οπως ειπα στο ναύαρχο δεν το εκανα και έκατσα..μαλακία μου..το θέμα ειναι αν το έκανα θα έπαιρνα πισω τα λεφτά μου;

σιγα μην τα εδινε πισω τα λεφτα.και εμενα που εχει τυχει φωναξα αλλα τιποτε!!! τελικα αποχωρησα
Μονο στις περιπτωσεις που πληρωνεις μετα γινονται αυτα αλλα σε αυτες τις περιπτωσεις συνηθως με γραφεια σε ξερουν ποιος εισαι

Παράπονα των κοριτσιών ως προς τη συμπεριφορά μας 19 Δεκ 2012 22:06 #94

• Despina_StudioGirl
  • Το Άβαταρ του/της Despina_StudioGirl
terastios έγραψε:
θα σηκωνοσουν θα ελεγες στην κοπελα να φυγει και θα ζηταγες τα λεφτα σου πισω..........ΦΥΣΙΚΑ....αυτες που το κανουν αυτο δεν ειναι ιεροδουλες πραγματικες που προσεχουν τον κοσμο που παει εκει και δινει λεφτα...........ειναι κοπελες οι οποιοες λενε ηρθε ο πελατης?του πηρα 60ε? 50ε?100ε? παω να του κανω ξεπετα και αυτο..........

δεσποινα θελω την γνωμη σου .κατ αρχην ειμαι παλια καραβανα στην Φυλης και στην περιξ περιοχη παλιοτερα οχι τωρα.Πληρωσα μια κοπελα πανεμορφη μπηκε μεσα κατσουφιασμενη και αρχισε στοματικο και βαρυοταν.τελος παντων καποια στιγμη δεν ξερω τι ειχε η κοπελα ΕΒΑΛΕ τα κλαματα και εκλεγε με αναφυλιτα!!! Φυσικα εφυγα και δεν ευχαριστηθηκα κτλ Τι επρεπε να κανω;;

οταν την ειδες οτι ηταν κατσουφιασμενη επρεπε να την διωξεις απο το δωματιο αποψη μου......

Παράπονα των κοριτσιών ως προς τη συμπεριφορά μας 19 Δεκ 2012 22:36 #95

• erotas
  • Το Άβαταρ του/της erotas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Νέος
mamba έγραψε:
Αμα δωσεις κι εσυ τον καλυτεροτ σου εαυτο και κανεις και την κοπελα να το ευχαριστηθει θα το ευχαριστηθεις κι εσυ 100 φορες παραπανω
δεν διαφωνώ καθόλου σε αυτό που λες...αυτό που εγώ λέω ειναι ότι ο πελατης πληρώνει για να περνάει πρώτα αυτός καλά και η κοπέλα ειναι υποχρεωμένη να κάνει τα πάντα γιαυτο..αν προκύψει και περάσουν και οι δυο καλά αυτό θα ειναι το τέλειο.

Παράπονα των κοριτσιών ως προς τη συμπεριφορά μας 19 Δεκ 2012 23:53 #96

• terastios
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ψαγμένος
Λοιπον συναγωνιστες το σεξ δεν ειναι φαγητο που αν δεν μας αρεσει δεν το τρωμε.Το σεξ σημαινει οτι εχουμε ορεξη και αν παμε στα κοριτσια του στουντιο παμε ετοιμοι και τα κοριτσια δεν χρειαζονται πολυ κοπο να μας φτιαξουν.απο εκει και περα πρεπει και εμεις να ειμαστε καθως πρεπει.Πχ μπορει να βρωμαει ο ιδρωτας μας και να μην τον καταλαβαινουμε.Μπορει ενα κοριτσι να κανει 69 με τον αντρα να βρωμαει;;;

απο την αλλη μερια και η κοπελα πρεπει να ειναι καθαρη Αντε να παρεις 69 και το πραγμα της κοπελας να μυριζει.θα σου κοπει η ορεξη και θα γρινιαζεις.Η αντε να παρεις αυτα τα μοντερνα ποδολαγνεια κτλ και να βρωμανε τα ποδια Τοτε θα εχις δικιο να γκρινιαζεις.τι γινεται ομως οταν πχ παρεις 69 και η κοπελα σου λεει<<οχι γλωσσα μονο στομα κτλ >.και να δυσφορει;;Τοτε δεν θα εχεις δικιο;; ας απαντησει ενα κοριτσι(δεν μιλαω να δαγκωνεις ετσι;; Ητι γινεται να παρεςι 69 να εισαι αξυριστος και η κοπελα να καρφωνεται;; Δεν θα πρεπει η κοπελα μολις σε δει ετσι να σου το πει οτι<<ξερεις καρφωνομαι και δεν θελω>> και να σου επιστρεψει το παραπανω ποσο;;

εχω παθει πολλα τετοια και σε στουντιο .Πρεπει να ειμαστε μερακληδες διοτι τωρα τα λεφτα ειναι δυσκολα και τουλαχιστον να μην πανε σε αστοχες ενεργειες
Τελευταία διόρθωση: 19 Δεκ 2012 23:57 από terastios.

Παράπονα των κοριτσιών ως προς τη συμπεριφορά μας 20 Δεκ 2012 00:00 #97

• terastios
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Ψαγμένος
οταν την ειδες οτι ηταν κατσουφιασμενη επρεπε να την διωξεις απο το δωματιο αποψη μου......

ΔΕΝ το εκανα αναρωτηθηκα<,ποιος ξερει τι εχει το κοριτσι εγω το στοματικο θα σκεπτομαι;;>>απο την αλλη μερια εκλαψα τα λεφτα μου λεγοντας ενταξει εγω τι φταιω.μαλλον το κοριτσι εκεινη την ημερα δεν θα επρεπε να δουλεψει ετσι θα ηταν το σωστο.

Παράπονα των κοριτσιών ως προς τη συμπεριφορά μας 23 Δεκ 2012 00:57 #98

• AA3
  • Το Άβαταρ του/της AA3
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Νέος
allh kopelia den exei gnomh na milsei gi ayto to thema
poly apaxiosei exete oles teleies eiste malon
mprabo sthn despoina pou apanthse kai as diafonoume

Παράπονα των κοριτσιών ως προς τη συμπεριφορά μας 23 Δεκ 2012 03:58 #99

• AngelaZisi
  • Το Άβαταρ του/της AngelaZisi
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Moderator
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 54
  • Κάρμα: 33
mamba έγραψε:
Αμα δωσεις κι εσυ τον καλυτεροτ σου εαυτο και κανεις και την κοπελα να το ευχαριστηθει θα το ευχαριστηθεις κι εσυ 100 φορες παραπανω

metall metall
Φιλακια σε ολους........

Παράπονα των κοριτσιών ως προς τη συμπεριφορά μας 25 Δεκ 2012 12:59 #100

• doulaki
  • Το Άβαταρ του/της doulaki
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Παρθένος
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 4
  • Κάρμα: 1
Γενικά πρέπει να δίνουμε τον καλλίτερο εαυτό μας .... Εαν μας τύχει κάτι τέτοιο μια κοπέλλα να να την έχει πιάσει κάποια κρίση σίγουρα δεν είναι και το πιο ευχάριστο ούτε για τον έναν ούτε και για τον άλλον. Καλά έκανες και δεν την έδιωξες διοτι θέλησες να δείς εάν παλέυεται η κατάσταση αλλα με τις γυναίκες το όλο δεν παίζει έτσι. Δηλαδή ή θα πρέπει να την ηρεμήσεις και την αφήσεις να καλμάρει διοτι είναι άνθρωπος που κατι περνάει έστω και στιγμιαία ή να της ζητήσεις με τον καλλίτερο τρόπο να φύγει και να γίνει αλλαγή. Στις περισσότερες περιπτώσεις είναι κατι απλο που λύνεται.... Δεν πρεπει ποτέ να βγάζουμε απο το μυαλό μας οτι τα τριαντάφυλλα θέλουν φροντίδα όπως και να είναι.

Παράπονα των κοριτσιών ως προς τη συμπεριφορά μας 10 Ιαν 2013 11:39 #101

• apeiros_paiktis
  • Το Άβαταρ του/της apeiros_paiktis
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Παρθένος
Η αλήθεια είναι ότι στατιστικά τις περισσότερες φορές τα παράπονα τα έχουν οι πελάτες καθώς αυτοί είναι οι οποίοι δέχονται τις υπηρεσίες και όχι αυτοί οι οποίοι τις δίνουν. Αρκεί να σκεφθούμε ότι οι κοπέλες έρχονται κάθε μέρα σε επαφή με πολλούς ανθρώπους οι οποίοι έχουν σίγουρα και διαφορετικό χαρακτήρα ενώ ο άντρας θα πάει στο στούντιο μία φορά και θα περιμένει τα πάντα από αυτήν την εμπειρία. Σίγουρα θεωρώ σημαντικό το να είμαστε καθαροί και να φροντίζουμε την ατομική μας υγιεινή πρώτον για εμάς τους ίδιους και ύστερα και για τις κοπέλες. Το θέμα του σεβασμού είναι και αυτό σημαντικό, αλλά νομίζω ότι για να έχει μία κοπέλα παράπονο, θα πρέπει ο άνδρας να κάνει κάτι πολύ ακραίο και να είναι καταχρηστικά βίαιος. Μην ξεχνούμε, επαναλαμβάνω, ότι οι κοπέλες έχουν δει κάθε καρυδιάς καρύδι. Τώρα δεν ξέρω κατά πόσον το στούντιο αρνείται την είσοδο σε ανθρώπους οι οποίοι είναι σε πολύ άσχημο βαθμό μεθυσμένοι ή φαίνεται από χιλιόμετρα ότι είναι υπό την επήρεια ουσιών. Θα ήταν ενδιαφέρον να μαθαίναμε την πολιτική του στούντιο σε αυτό το θέμα.

Παράπονα των κοριτσιών ως προς τη συμπεριφορά μας 10 Ιαν 2013 14:11 #102

• AngelaZisi
  • Το Άβαταρ του/της AngelaZisi
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Moderator
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 54
  • Κάρμα: 33
apeiros_paiktis έγραψε:
Τώρα δεν ξέρω κατά πόσον το στούντιο αρνείται την είσοδο σε ανθρώπους οι οποίοι είναι σε πολύ άσχημο βαθμό μεθυσμένοι ή φαίνεται από χιλιόμετρα ότι είναι υπό την επήρεια ουσιών. Θα ήταν ενδιαφέρον να μαθαίναμε την πολιτική του στούντιο σε αυτό το θέμα.

To μεθυσμενοι ενταξυ ειναι και υποκειμενικο, το να εχει βγει εξω καποιος να εχει πιει 2-3 ποτα και μετα να ερθει σε καποια βαρδια πχ νυχτερινη δεν ειναι κακο μαλλον φυσιολογικο θα το ελεγα για καποιον που θελει να ξεσκασει και να περασει ομορφα το βραδυ του.
Αλλα να ειναι καποιος ασχημα μεθυσμενος ή να φαινεται οτι μπορει να εχει παρει κατι αλλο οχι σε καμια περιπτωση καμια δεν θα τον δεχτει
Φιλακια σε ολους........

Παράπονα των κοριτσιών ως προς τη συμπεριφορά μας 02 Φεβ 2013 15:59 #103

• Στρατής
  • Το Άβαταρ του/της Στρατής
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Παρθένος
mamba έγραψε:
Πολυ ομορφο θεμα...Να πω την αληθεια λογω κακης οικονομικης καταστασης δεν ημουν φαν των στουντιο...Η πρωτη μου εμπειρια μαλιστα ηταν στο 104 πριν κανα μηνα με την δεσποινα κι αυτο μετα απο κερδισμενο διαγωνισμο..

Αυτο που μου χει μεινει απο τοτε ειναι οτι συνευρεθηκα μ ενα εξαισιο πλασμα,με το οποιο καναμε σεξ ΤΣΑΜΠΑ και παρολαυτα μ εκανε να βρεθω στον 7ο ουρανο..Αν δεν ειχε καλη προθεση νομιζω οτι θα ηταν πολυ ευκολο να πει σιγα μωρε τσαμπα ειναι αυτος ας τον ξεπεταξω..ΟΧΙ..και με την συμπεριφορα της αυτη κερδισε εναν φαν και πελατη..Τοσο πολυ που παροτι ξανακερδισα τον διαγωνισμο της αντζελας πηγα αλλη μια φορα πληρωνοντας(παροτι ανεργος) και ψαχνω τροπο να ξαναπαω...Συν αυτου εχω προσθεσει και μια φιλη(οχι γκομενα,φιλη)με την οποια πολλες φορες μιλαμς μεσω φβ η ινμποξ εδω και να κανει παρεα ο ενας στον αλλο....

Απο εκει και περα ειμαι κι εγω της αποψης οτι παροτι ειμαστε πελατες και οπως λεει ενα ρητο εχουμε παντα δικιο,στη συγκεκριμενη σχεση εχουμε κι εμεις καποιες υποχρεωσεις...Τα κοριτσια τα περισοτερα ειναι διατεθειμενα να σου προσφερουν οτι υπηρεσια θες..Θες να νομιζεις οτι εισαι με την κοπελα σου?θες να νομιζεις οτι εισα σε τσοντ?θες να νομιζεις οτι εισαι σκλαβος τους?ΟΛΑ ομως...Ε χαλαρωσε κι απολαυσε το..συμπεριφορες σαν αυτς που ανεφερε η δεσποινα ειναι τραγικες...

Στα περισσότερα σημεία ταυτίζομαι με τον mamba, πλην του ότι δεν είμαι άνεργος και αντιπαθώ σε γενικές γραμμές το σεξ επί πληρωμή. Αλλά και εγώ μετά από πρόταση επισκεύτηκα το συγκεκριμένο στούντιο και ειδικότερα την Δέσποινα, με την οποία πέρασα εξαίρετα από πολλές απόψεις και κέρδισα και εγώ μία φίλη... Εγώ προσωπικά έκανα ότι έκανα με την πρόθεση να είναι και αυτή ευχαριστημένη γιατί πραγματικά νοιώθω πως το άξιζε να βρει και εκείνη ικανοποίηση. Από εκεί και μετά, όποιος λέει τη δουλειά απλή και τα έσοδα υψηλά ας θυμηθεί και τα υψηλά έξοδα του στούντιο σαν επιχείρηση. Εκτός αυτού, ας μπουν λίγο οι βιαστικοί στη θέση των κοριτσιών... Εσείς τι θα κάνατε στη θέση τους? Ας μην ξεχνάμε πως εμπορεύεται κάτι το οποίο έχει πολύ διαφορετική αξία, πολύ ιδιαίτερη και όλες τις θυσίες του εν λόγω επαγγέλματος. Δεν συναλλάσσεσαι με οποιαδήποτε κοινή μονάδα, αλλά με κάτι πολύ δικό της. Άποψη μου βεβαίως, τίποτα παραπάνω και τίποτα λιγότερο.

Παράπονα των κοριτσιών ως προς τη συμπεριφορά μας 12 Φεβ 2013 22:53 #104

• Tasos72
  • Το Άβαταρ του/της Tasos72
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Παρθένος
Πανω απο όλα σεβασμό στον άνθρωπο που σου προσφέρει τις υπηρεσίες του για να σε κανει να νιωσεις για λιγη ώρα καλα

Αυτη ειναι η δική μου θεωρία.

Παράπονα των κοριτσιών ως προς τη συμπεριφορά μας 18 Φεβ 2013 11:22 #105

• adreasdrag
  • Το Άβαταρ του/της adreasdrag
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Παρθένος
Μου άρεσε το θέμα και θα εκφράσω την άποψή μου σε προσωπικό επίπεδο.Ο σεβασμός και η ευχαρίστηση του πελάτη καθώς και της κοπέλας θα πρέπει ν κυριαρχούν σε μία τέτοια κατάσταση.Προσωπικά θα σεβόμουν απόλυτα την κάθε κοπέλα κυρίως γιατί είναι άνθρωπος και φυσικά θα προσπαθούσε να με εξυπηρετήσει ανάλογα.Για κάποιους μπορεί να μην παίζει ρόλο αλλά θα μου άρεσε και θα το ευχαριστιόμουν περισσότερο αν ήξερα ότι και η κοπέλα θέλει το ίδιο πόσο μάλλον αν νιώθει και κάποια έλξη.Όπως και να έχει σεβασμός,απελευθέρωση και λίγο γέλιο δεν κάνει κακό.Είναι απολύτως φυσιολογικό και μην ξεχνάμε,make love not war. να περνάμε και λίγο καλά,μέρες που είναι. thanks# thanks#
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.294 δευτερόλεπτα
1.
Ρόξυ

10.0
2.
Νόνη

9.0
3.
Ζωή

8.9
5.
Μπέτυ

9.5
6.
Μπέτυ

9.5
9.
Γίν γίν

9.5
10.
Γίν γίν

9.5
11.
Γίν γίν

9.0
12.
Ζωή

9.3
13.
Γίν γίν

9.0
14.
Ζωή

9.4
15.
Νόνη

9.6
16.
Νόνη
18.
Ζωή

9.3
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner