Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Τα πάντα για τα κορίτσια του studio

ΘΕΜΑ: Παράπονα των κοριτσιών ως προς τη συμπεριφορά μας

Παράπονα των κοριτσιών ως προς τη συμπεριφορά μας 18 Φεβ 2013 12:18 #106

• Despina_StudioGirl
  • Το Άβαταρ του/της Despina_StudioGirl
adreasdrag έγραψε:
Μου άρεσε το θέμα και θα εκφράσω την άποψή μου σε προσωπικό επίπεδο.Ο σεβασμός και η ευχαρίστηση του πελάτη καθώς και της κοπέλας θα πρέπει ν κυριαρχούν σε μία τέτοια κατάσταση.Προσωπικά θα σεβόμουν απόλυτα την κάθε κοπέλα κυρίως γιατί είναι άνθρωπος και φυσικά θα προσπαθούσε να με εξυπηρετήσει ανάλογα.Για κάποιους μπορεί να μην παίζει ρόλο αλλά θα μου άρεσε και θα το ευχαριστιόμουν περισσότερο αν ήξερα ότι και η κοπέλα θέλει το ίδιο πόσο μάλλον αν νιώθει και κάποια έλξη.Όπως και να έχει σεβασμός,απελευθέρωση και λίγο γέλιο δεν κάνει κακό.Είναι απολύτως φυσιολογικό και μην ξεχνάμε,make love not war. να περνάμε και λίγο καλά,μέρες που είναι. thanks# thanks#

wraios wraios wraios wraios wraios wraios wraios wraios wraios

wraios wraios wraios metall metall metall metall metall metall metall
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Παράπονα των κοριτσιών ως προς τη συμπεριφορά μας 17 Μαρ 2013 07:19 #107

• vasilis_
  • Το Άβαταρ του/της vasilis_
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Banned
  • Κάρμα: 0
θέλω να ρωτήσω αν μπορώ να βρίζω την κοπέλα την ώρα του σεξ (να την λέω πουτανα, καριόλα κλπ) ή αν αυτό απαγορεύεται και θα ληφθεί ως παραπονο κακής συμπεριφοράς απέναντί της;

Παράπονα των κοριτσιών ως προς τη συμπεριφορά μας 17 Μαρ 2013 13:54 #108

• mamba
  • Το Άβαταρ του/της mamba
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φανατικός
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 14
  • Κάρμα: 3
vasilis_ έγραψε:
θέλω να ρωτήσω αν μπορώ να βρίζω την κοπέλα την ώρα του σεξ (να την λέω πουτανα, καριόλα κλπ) ή αν αυτό απαγορεύεται και θα ληφθεί ως παραπονο κακής συμπεριφοράς απέναντί της;

μας ελειψες
Ομως όταν με κοιτάς, πάω όπου με πας...

Παράπονα των κοριτσιών ως προς τη συμπεριφορά μας 21 Μαρ 2013 06:51 #109

• vasilis_
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Banned
θα απαντήσει καμία από το στούντιο σοβαρα;

Παράπονα των κοριτσιών ως προς τη συμπεριφορά μας 21 Μαρ 2013 13:05 #110

• Marina_StudioGirl
  • Το Άβαταρ του/της Marina_StudioGirl
vasilis_ έγραψε:

Oxi vre mwro ola meros tou paixnidiou einai...deigma kakhs symperiforas mporei na einai an kapoios ginete viaios se fash otan h kopela den thelei kati autos na epimenei...dagkwmaties, gratzounies tetoia skinika...vevaia opws sas psixologoume emeis gia na mantepsoume to ti thelete psixologiste k eseis ligo emas na deite an mas aresei kati h oxi :kiss:

Παράπονα των κοριτσιών ως προς τη συμπεριφορά μας 21 Μαρ 2013 16:44 #111

• vasilis_
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Banned
Κάτσε τώρα με μπέρδεψες το όχι που λες που αναφέρεται; όχι δεν μπορώ να σε βρίζω; ή όχι δεν απαγορεύεται και μπορώ άρα να σε βρίζω;

συμφωνώ μαζί σου ότι πρέπει να υπάρχει χημεία μεταξύ μας και ότι και εμείς πρέπει να ψυχολογούμε εσας, αλλά το ρωτάω γιατί δεν θα ήθελα να κάνω κάτι που θα χαλάσει την ατμόσφαιρα. Από την άλλη όμως θέλω να αρεσει και σε σενα γιατί αλλιώς είναι να κάνω κατι που να σου αρεσει και σενα και αλλιώς που να το κάνεις απλά επειδή το θέλω εγώ αλλά όχι εσύ. για αυτό ρωτάω το να σε πω πουτανα την ώρα του σεξ σου αρεσει, δεν σου αρεσει ή σε αφηνει αδιαφορη; όπως και να έχει επιτρέπεται να στο λεω;

Παράπονα των κοριτσιών ως προς τη συμπεριφορά μας 22 Μαρ 2013 15:05 #112

• Marina_StudioGirl
  • Το Άβαταρ του/της Marina_StudioGirl
vasilis_ έγραψε:
Κάτσε τώρα με μπέρδεψες το όχι που λες που αναφέρεται; όχι δεν μπορώ να σε βρίζω; ή όχι δεν απαγορεύεται και μπορώ άρα να σε βρίζω;

συμφωνώ μαζί σου ότι πρέπει να υπάρχει χημεία μεταξύ μας και ότι και εμείς πρέπει να ψυχολογούμε εσας, αλλά το ρωτάω γιατί δεν θα ήθελα να κάνω κάτι που θα χαλάσει την ατμόσφαιρα. Από την άλλη όμως θέλω να αρεσει και σε σενα γιατί αλλιώς είναι να κάνω κατι που να σου αρεσει και σενα και αλλιώς που να το κάνεις απλά επειδή το θέλω εγώ αλλά όχι εσύ. για αυτό ρωτάω το να σε πω πουτανα την ώρα του σεξ σου αρεσει, δεν σου αρεσει ή σε αφηνει αδιαφορη; όπως και να έχει επιτρέπεται να στο λεω;

Emena proswpika nai m aresei alla genika einai to Thema ...prepei na psixologeis an se kapoia kopela ths aresei ;)

Παράπονα των κοριτσιών ως προς τη συμπεριφορά μας 26 Μαρ 2013 00:35 #113

• cityplaza
  • Το Άβαταρ του/της cityplaza
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Παρθένος
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
to simantikotero pisteyw einai na eimaste eygeneis kai me sevasmo pros tis kopeles oi opoies kanoyn mia poli dyskoli douleia kai nomizw oti otan exoume kai ayta ta stoixeia sti simperifora mas kai aytes mas ferontai kai kalytera pou einai kai to zhtoumeno

Παράπονα των κοριτσιών ως προς τη συμπεριφορά μας 03 Σεπ 2013 09:05 #114

• chrisdn
  • Το Άβαταρ του/της chrisdn
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Παρθένος
σεβομαι τη δουλεια σας κ καποιες κοπελες με ξερουν με το ονομα μου (δεν ξερω κατα ποσο ειναι καλο αυτο αλλα τελοσπαντων).σας σεβομαι γιατι μπορει να πληρωνω αλλα δεν παυει να κανω σεξ με μια κοπελα κ πρεπει να ειμαι καθαρος κ κυριος!!γι'αυτο οτι κ να γινει θα κανω μπανιο στο δωματιο πριν μπει η κοπελα κ θα ειμαι ευγενικος μαζι της οπως ακριβως θα ημουν με την κοπελα μου.
τι γινεται ομως οταν η κοπελα δεν εχει κανει μπανιο κ μου ερχονται κατι υποπτες οσμες?τι γινεται οταν παω το πρωι κ η κοπελα δεν εχει ορεξη επειδη ειναι πρωι κ εχει μουτρα κιολας?τι γινεται οταν ειναι ξενερωτη?τι γινεται οταν το κανει ξεπετα?
παραπονα θα κανει η κοπελα οταν ο αλλος ειναι βρωμιαρης κ αξεστος,σε γενικες γραμμες δεν μπορει να κανει για καποιον αλλο λογο παραπονο.
Τελευταία διόρθωση: 03 Σεπ 2013 10:12 από chrisdn.

Παράπονα των κοριτσιών ως προς τη συμπεριφορά μας 03 Σεπ 2013 10:48 #115

• Despina_StudioGirl
  • Το Άβαταρ του/της Despina_StudioGirl
chrisdn έγραψε:
σεβομαι τη δουλεια σας κ καποιες κοπελες με ξερουν με το ονομα μου (δεν ξερω κατα ποσο ειναι καλο αυτο αλλα τελοσπαντων).σας σεβομαι γιατι μπορει να πληρωνω αλλα δεν παυει να κανω σεξ με μια κοπελα κ πρεπει να ειμαι καθαρος κ κυριος!!γι'αυτο οτι κ να γινει θα κανω μπανιο στο δωματιο πριν μπει η κοπελα κ θα ειμαι ευγενικος μαζι της οπως ακριβως θα ημουν με την κοπελα μου.
τι γινεται ομως οταν η κοπελα δεν εχει κανει μπανιο κ μου ερχονται κατι υποπτες οσμες?τι γινεται οταν παω το πρωι κ η κοπελα δεν εχει ορεξη επειδη ειναι πρωι κ εχει μουτρα κιολας?τι γινεται οταν ειναι ξενερωτη?τι γινεται οταν το κανει ξεπετα?
παραπονα θα κανει η κοπελα οταν ο αλλος ειναι βρωμιαρης κ αξεστος,σε γενικες γραμμες δεν μπορει να κανει για καποιον αλλο λογο παραπονο.

Καλημερα πανω σε αυτα που γραφεις θα ηθελα και εγω να πω την γνωμη μου αν σου συμβει κατι απο ολα οσα ειπες θα μπορουσες να το συζητησεις με την κοπελα..... Οσο για το αν η κοπελα ειναι ξενερωτη η ξεπετα αυτο το δημιουργεις εσυ με την συμπεριφορα σου αν εισαι ενταξει απεναντιι της ο κοσμος να χαλασει θα περασεις ωραια.......
Στο τελευταιο που γραφεις θα διαφωνησω γιατι εχουμε δημοκρατια και ο καιενας μπορει να αποτυπωνει την αποψη του....
Φιλια πολλα την καλημερα μου agapi

Παράπονα των κοριτσιών ως προς τη συμπεριφορά μας 03 Σεπ 2013 12:12 #116

• chrisdn
  • Το Άβαταρ του/της chrisdn
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Παρθένος
βασικα οταν φτασω σε σημειο να το συζητησω μαζι της,εχει χαθει κ η διαθεση για σεξ.νομιζω οτι ξερετε καλα τι πρεπει να κανετε πριν να μπειτε στο δωματιο.τωρα γι'αυτο που λες για την ξεπετα οτι τη στο βγαζει ο πελατης,αυτο το εχω απαντησει ηδη κ ισχυει για τους αξεστους κ τους βρωμιαρηδες κ οχι για εμενα που σας εχω ολες με το 'σεις κ με το σας.κ οταν μιλαμε για καθαριοτητα,φαντασου οτι μια μερα δεν ειχατε καθολου ζεστο νερο Κ ΕΚΑΝΑ ΜΕ ΠΑΓΩΜΕΝΟ ΝΕΡΟ μπανιο στα επιμαχα τουλαχιστον,αν εκανα κ στο υπολοιπο σωμα θα με βρισκατε αγαλμα χειμωνιατικα.νομιζω οτι ειμαστε εκτος θεματος κ ζηταω συγνωμη απ'τους διαχειριστες!

Παράπονα των κοριτσιών ως προς τη συμπεριφορά μας 04 Σεπ 2013 16:07 #117

• tsaftsouf
  • Το Άβαταρ του/της tsaftsouf
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Παρθένος
Εγω εχω λιγο πιο προσωπικη εμπειρια απο studio. Οχι το f104, αλλα. Ειμαι υδραυλικος κ δουλευω στο εξωτερικο πια αλλα πριν φυγω ειχα αναλαβει την ανακαινηση σε καποια στουντιο κ μετα την συντηρηση. Στην δουλεια μου ειμαι επαγγελματιας κ ετσι θελω να με αντιμετωπιζουν κ αντιστοιχα. Κατοπιν συνενοησης με την υπευθηνη του καταστηματος εκανα ολες τις συμφωνημενες δουλειες κ ρυθμισεις που μου ζητηθηκαν. Τελοιωσα κ εφυγα. Μετα απο 1 μηνα δεχτηκα τηλ για καποια διαρροη σε μπιντε. Πηγα κ εκανα οτι επρεπε. Τοτε η κοπελα μιας κ δν ειχε δουλεια μου προτεινε να κατσω για καφε μεχρι να ερθει η υπευθηνη για να πληρωθω. Εκατσα κ ανοιξαμε μια συζητηση περι αποδοχων μου/της κ γενικα περι επαγγελματικων υποχρεωσεων κ διαφορα κουλα που μας εχουν τυχει πανω στην δουλεια. Ακομα κ τωρα που βρισκομαι εδω (Σ.Αραβια) κ δουλευω σε χειροτερες συνθηκες (50-55 βαθμους) συνεργαζομαι με ινδους-μπαγκλαντες-πακιστανους-φιλλιπινεζους πιστευω οτι η δουλεια σας ειναι χειροτερη απο αποψη συνθηκων. Οποτε εχω να πω το εξης "Κοπελιες σας σεβομαι οχι τοσο γιατι εισται γυναικες αλλα πιο πολυ γιατι καταφερνεται να κανετε αυτο που κανετε".Ξερω τι μαλακες μπορει να γινομαστε ωρες ωρες (το εχω δει με τα ματια μου σε στουντιο ενω αλλαζα καζανακι σε δωματιο). Κ θα κλεισω λεγοντας σε ολους εσας που λετε οτι "πρεπει να σεβονται τα λεφτα που περνουν". Οποιος μπορεσει εστω κ για μια μερα να κανει το ιδιο θα δει τοτε την αλλη οψη του νομισματος που δεν ειναι κ τοσο ευκολη οσο νομιζετε οσο επαγγελματιας κ να εισαι.
Προσωπικη μου γνωμη που ελπιζω να μην θιγει κανεναν σας

Παράπονα των κοριτσιών ως προς τη συμπεριφορά μας 22 Σεπ 2013 22:30 #118

• Corleone12
  • Το Άβαταρ του/της Corleone12
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Παρθένος
Ο φιλος τσαφτσουφ εχει απόλυτο δίκιο! Αν δεν έχεις εικόνα για κάτι, καλό είναι να μην κρίνεις. Για αυτό πρέπει να τα βλέπουμε αντικειμενικά τα πράγματα.
Το σεξ είναι μια έκφραση ζωωδών συναισθημάτων μεταξύ των παρτενέρ. Αν από κοινού συμφωνήσουν, όλα είναι θεμιτά στα πλαίσια αυτών των πρωτόγονων και αυθόρμητων συναισθημάτων/αισθήσεων/αντιδράσεων, ενώ σίγουρα θα περάσουν και όμορφα. 'Οταν, όμως, γίνεται κάτι χωρίς την από κοινού συναίνεση, τότε μιλάμε για βιασμό (λεκτικό, σωματικό, ψυχικό). Δεν έχω καμία εμπειρία από στούντιο, αλλά αν κρίνω ΜΟΝΟ από το προφιλ του συγκεκριμένου site, κάποια πράγματα ορίζονται και τηρούνται! Αν λοιπόν και ο πελάτης συμορφώνεται, τότε όλα είναι πιο όμορφα και με happy ending!
Προσπαθώ απλά να είμαι αντικειμενικός. 'Ισως να καταφέρω να σας επισκευτώ τις γιορτές μιας και μένω μόνιμα εξωτερικό.
Ελπίζω να μην σας ζάλισα.
Φιλια. B) B) B) B) B) B) :P :P :P :P :P

Παράπονα των κοριτσιών ως προς τη συμπεριφορά μας 23 Σεπ 2013 00:40 #119

• AngelaZisi
  • Το Άβαταρ του/της AngelaZisi
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Moderator
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 54
  • Κάρμα: 33
Corleone12 έγραψε:
Ο φιλος τσαφτσουφ εχει απόλυτο δίκιο! Αν δεν έχεις εικόνα για κάτι, καλό είναι να μην κρίνεις. Για αυτό πρέπει να τα βλέπουμε αντικειμενικά τα πράγματα.
Το σεξ είναι μια έκφραση ζωωδών συναισθημάτων μεταξύ των παρτενέρ. Αν από κοινού συμφωνήσουν, όλα είναι θεμιτά στα πλαίσια αυτών των πρωτόγονων και αυθόρμητων συναισθημάτων/αισθήσεων/αντιδράσεων, ενώ σίγουρα θα περάσουν και όμορφα. 'Οταν, όμως, γίνεται κάτι χωρίς την από κοινού συναίνεση, τότε μιλάμε για βιασμό (λεκτικό, σωματικό, ψυχικό). Δεν έχω καμία εμπειρία από στούντιο, αλλά αν κρίνω ΜΟΝΟ από το προφιλ του συγκεκριμένου site, κάποια πράγματα ορίζονται και τηρούνται! Αν λοιπόν και ο πελάτης συμορφώνεται, τότε όλα είναι πιο όμορφα και με happy ending!
Προσπαθώ απλά να είμαι αντικειμενικός. 'Ισως να καταφέρω να σας επισκευτώ τις γιορτές μιας και μένω μόνιμα εξωτερικό.
Ελπίζω να μην σας ζάλισα.
Φιλια. B) B) B) B) B) B) :P :P :P :P :P

Kαλησπερα καλωσηρθες B)
ελπιζω να περνας καλα εκει που εισαι ,αν θες παντως web παρεα για οσο διαστημα λειπεις εδω ειμαστε :mrgreen:
Και το δικο σου σχολιο ειναι σωστο, και το προηγουμενο, για καλη μας τυχη βεβαια νομιζω οχι μονο του studio αλλα και γενικα μονο το 5% των πελατων δεν εχει στοιχειωδη σεβασμο-ευγενεια προς εμας τις κοπελες (ισως να ειναι και λιγοτερο απο το 5%).
Υπαρχει βεβαια και ο παραγοντας να ειναι και το αντιστροφο ,δηλαδη η κοπελα να μην ειναι σωστη προς τον πελατη, ολα ανοιχτα ειναι γενικα ειναι μια περιεργη "αγοραπωλισια" αυτη που συμβαινει σε εναν οικο ανοχης. Εννοειτε βεβαια οτι αν υπαρχει καλη διαθεση παντα τα πραγματα θα ειναι καλυτερα B)
Φιλακια σε ολους........

Παράπονα των κοριτσιών ως προς τη συμπεριφορά μας 28 Φεβ 2015 00:37 #120

• mike-gr
  • Το Άβαταρ του/της mike-gr
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Παρθένος
Ωραιο θεμα! Παλιο μεν!
Προσωπικα οταν εχω να κανω με αλλο επαγγελματια (ειτε αγοραζω κατι ειτε μου παρεχουν υπηρεσιες) προσπαθω να ειμαι πιο ευγενικος απο τον αλλο! Παντα σκεφτομαι οτι αλλος δουλειει ενω εγω οχι!
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.316 δευτερόλεπτα
1.
Ρόξυ

10.0
2.
Νόνη

9.0
3.
Ζωή

8.9
5.
Μπέτυ

9.5
6.
Μπέτυ

9.5
9.
Γίν γίν

9.5
10.
Γίν γίν

9.5
11.
Γίν γίν

9.0
12.
Ζωή

9.3
13.
Γίν γίν

9.0
14.
Ζωή

9.4
15.
Νόνη

9.6
16.
Νόνη
18.
Ζωή

9.3
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner