Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση

Λεπτομέρειες κριτικής

Μπέτυ

Μπέτυ 2021-11-11 20:57:16 Ξαπλάριος
Γενική Βαθμολογία 

9.8
Εμφάνιση Πρόσωπο 

9.5
Εμφάνιση Σώμα 

9.5
Διάθεση 

10.0
Επικοινωνία 

10.0
Ξαπλάριος Κριτική από Ξαπλάριος    11 November, 2021
Top 100 Κριτής  -   Όλες οι κριτικές μου

Στην καρδιά του καλοκαιριού

Η κριτική αφορά επίσκεψη προς τα τέλη Ιουλίου. Ένα ζεστό, καλοκαιρινό βράδυ που με έτρωγε αρκετά, είδα το πρόγραμμα και είπα ότι πρέπει να με φροντίσει η Μπέτυ. Εξάλλου, η τελευταία μας συνεργασία ήταν πριν το lockdown.
Ανέβηκα στο δωμάτιο, γδύθηκα και την περίμενα. Χάρηκε που με είδε και με "στόλισε" ανάλογα.."που είσαι μωρή πουτάνα"..αυτόματα σήκωσα τα πόδια μου και της έδειξα την κωλοτρυπίδα μου, μαλακή και γυαλισμένη..λίγο μετά φιλοξενούσε 2 δάχτυλα της, ως μια μικρή προθέρμανση για το τι θα ακολουθούσε..με γύρισε στα 4 και μου τον έχωσε σχετικά απότομα, όχι ότι με πείραξε φυσικά..τα σπρωξίματα της ήταν ανάμεικτα, κάποια χαλαρά και ένιωθα το πλαστικό καυλί της να πιάνει πιάτο, κάποια σχετικά βίαια που με έκαναν να πονέσω, αλλά μπρος στην πούτσα, τι είναι ο πόνος!! δεύτερη στάση, ανάσκελα, τα πόδια ψηλά, χωρίς strapon, αλλά ένα ωραίο καυλί γύρω στους 18 πόντους με το χέρι της , άνοιγε την κωλοτρυπίδα μου με έναν σταθερό και ικανοποιητικό ρυθμό, χωρίς εξάρσεις..άκουσα τις βρισιές μου, μερικά διακριτικά χαστούκια, σε κάποια φάση μου έβαλε και μια πούτσα στο στόμα (κάποια στιγμή πρέπει να με πάρει παρτούζα με καμιά άλλη) , ε και πόσο να αντέξω..έχυσα σαν τρελός, νιώθοντας τον κώλο μου να έχει ανοίξει όσο έπρεπε. Η κοπέλα θα πρέπει να διδάξει το πως γαμάς, να φτιάξει σχολή. Να είσαι καλά Μπέτυ μου, φιλιά.

Ήταν χρήσιμή αυτή η κριτική; 
00
Αναφορά αυτής της κριτικής

Σχολια

Για να σχολιάσετε παρακαλώ εγγραφείτε ή εισέλθετε στο λογαριασμό σας.

1.
Μiss Ρόξυ

10.0
2.
Νόνη

9.0
3.
Ζωή

8.9
5.
Μπέτυ

9.5
6.
Μπέτυ

9.5
9.
Γίν γίν

9.5
10.
Γίν γίν

9.5
11.
Γίν γίν

9.0
12.
Ζωή

9.3
13.
Γίν γίν

9.0
14.
Ζωή

9.4
15.
Νόνη

9.6
16.
Νόνη
18.
Ζωή

9.3
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner