Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση

Λεπτομέρειες κριτικής

Νόνη
Νόνη Hot

Νόνη 2019-08-17 19:25:07 dimitrispodolatris
Γενική Βαθμολογία 

8.4
Εμφάνιση Πρόσωπο 

7.5
Εμφάνιση Σώμα 

7.5
Διάθεση 

8.5
Επικοινωνία 

10.0
dimitrispodolatris Κριτική από dimitrispodolatris    17 August, 2019
Top 10 Κριτής  -   Όλες οι κριτικές μου

Της οφείλω μια καλή κριτική

Συναντήθηκα με την Νόνη μια Παρασκευή του Ιουνίου σε πρωινή βάρδια. Εγώ εξαιτίας μιας έντονης ερωτικής απογοήτευσης που ζούσα εκείνες τις ημέρες ήμουν σε πολύ κακή διάθεση και αναζητούσα την αγκαλιά και το σεξ από μια όμορφη κοπέλα του Κ8 μήπως και ξεπερνούσα την "πουτάνα στην ψυχή" που μου είχε κάνει ζημιά. Αποτέλεσμα της στεναχώριας που είχα ήταν να μην μπορώ να τελειώσω. Αλλάζαμε στάσεις, κάναμε, δείχναμε εγώ τίποτα αδυνατούσα να εκτονωθώ πράγμα πρωτόγνωρο για εμένα που παλιότερα τελείωνα γρήγορα!! Ζήτησα συγγνώμη από την Νόνη και της ζήτησα να κλείσουμε την συνάντηση μας άνευ εκτόνωσης....η Νόνη αντίθετα με επαγγελματισμό και καλή ψυχή έκατσε μαζί μου στο δωμάτιο αρκετή ώρα και επέμενε να έρθει το μοιραίο δηλαδή η εκτόνωση πράγμα που έγινε μετά από μερικά λεπτά. Έξυπνη γαρ, είχε αντιληφθεί πως κάτι με στεναχωρούσε και με συμβούλεψε προς την αντίθετη κατεύθυνση.
Αυτά για να μοιραστώ με άλλους πελάτες την καλή της συμπεριφορά και τον επαγγελματισμό του μαγαζιού. Σε ότι αφορά την Νόνη, είναι μια καλλίγραμμη όμορφη Ελληνίδα milf.

Ήταν χρήσιμή αυτή η κριτική; 
10
Αναφορά αυτής της κριτικής

Σχολια

Για να σχολιάσετε παρακαλώ εγγραφείτε ή εισέλθετε στο λογαριασμό σας.

1.
Νόνη
10+

9.9
3.
Ιζαμπέλα

8.8
4.
Γαβριέλα

9.5
6.
Aμάντα

9.0
7.
Πάολα

10.0
8.
Νόνη

10.0
10.
Νόνη

10.0
11.
Ιζαμπέλα
12.
Rozalinda

9.3
13.
Ιζαμπέλα

9.0
14.
Γαβριέλα

9.3
17.
Νόνη

9.5
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner