Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση

Λεπτομέρειες κριτικής

Πάολα

Πάολα 2017-12-17 13:56:47 ioannis1983
Γενική Βαθμολογία 

9.1
Εμφάνιση Πρόσωπο 

8.5
Εμφάνιση Σώμα 

9.5
Διάθεση 

9.0
Επικοινωνία 

9.5
ioannis1983 Κριτική από ioannis1983    17 December, 2017
Top 500 Κριτής  -   Όλες οι κριτικές μου

Πρώτη φορά επίσκεψη στο στούντιο oriental την Πάολα

Πρώτη φορά είδα αυτό το στούντιο στο ιντερνέτ, και αποφάσισα να το επισκεφτώ. Η υπηρεσία ευγενικότατη, με υποδέχτηκε και μου παρουσίασε τις κοπέλες,με ρώτησε αν έρχομαι πρώτη φορά σε αυτό το στούντιο, είπα ναι... ήταν η Πάολα και άλλες δύο εκείνη την ημέρα...Ρώτησα τιμές για τα προγράμματα..απλό πρόγραμμα 50 ευρώ,. μασάζ εξήντα ευρώ, αυταρχικό 70, πρωκτικό 90....κλπ...Είπα ευχαριστώ για τις πληροφορίες και ίσως περάσω άλλη στιγμή...Καθώς είχα έρθει από επαρχία και για άλλες δουλειές Αθήνα...Όμως η Πάολα μου είχε κεντρίσει το ενδιαφέρον,μετά από λίγη ώρα ξαναμπήκα μέσα στο στούντιο και αποφάσισα να πάρω το απλό πρόγραμμα με την Πάολα...η κυρία της υπηρεσίας ευγενικότατη μου πρόσφερε και κόκα κόλα..Η Πάολα είναι μια εντυπωσιακή κοπέλα με πληθωρική εμφάνιση, στήθος και έντονες καμπύλες...Συνολικά πέρασα πολύ ωραία αν και θα μπορούσε να είχε μείνει λίγο περισσότερο χρόνο στο δωμάτιο...Αυτό μου εξέπληξε με την Πάολα ήταν ο τρόπος που ξέρει να περνάει το προφυλακτικό με το στόμα...δε μου είχε ξανά τύχει με άλλες κοπέλες ποτέ...ήταν μια ευχάριστη έκπληξη..Αν και δεν είμαι τόσο φαν του αγοραίου έρωτα αυτή η εμπειρία με την Πάολα ήταν μοναδική...

Ήταν χρήσιμή αυτή η κριτική; 
10
Αναφορά αυτής της κριτικής

Σχολια

Για να σχολιάσετε παρακαλώ εγγραφείτε ή εισέλθετε στο λογαριασμό σας.

1.
Φαίδρα

10.0
2.
Nατάσα

10.0
5.
Κέλλυ

10.0
7.
Νόνη

10.0
8.
Nατάσα

10.0
9.
Aναστασία

9.9
10.
Nατάσα

10.0
11.
Φαίδρα

9.3
12.
Σόφη

9.0
13.
Βανέσα

10.0
14.
Νάντια

9.5
15.
Σόφη

9.3
17.
Φαίδρα
2X2

9.0
18.
Aναστασία

8.8
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner