Διαφήμιση
Διαφήμιση

Λεπτομέρειες κριτικής

Kατερίνα Εscort

Kατερίνα Εscort 2017-12-01 22:34:53 dimmd84
Γενική Βαθμολογία 

10.0
Εμφάνιση Πρόσωπο 

10.0
Εμφάνιση Σώμα 

10.0
Διάθεση 

10.0
Επικοινωνία 

10.0
dimmd84 Κριτική από dimmd84    02 December, 2017
Top 10 Κριτής  -   Όλες οι κριτικές μου

Petit Κατερίνα

Επίσκεψη για πρώτη φορά στις 11 Νοεμβρίου στο Φ104 μετά από πολλές φορές στο Κ8. Η περιοχή πράγματι σε φοβίζει αλλά αποζημιώθηκα μετά. Η υποδοχή η πιο ευγενική που έχω συναντήσει και επιλογή της Κατερίνας ανάμεσα σε αυτήν και την Αναστασία. (Η Αναστασία από εμφάνιση μπαίνει στα υπ΄όψιν καθότι κορμάρα και από τις ψηλότερες κοπέλες του studio μετά την αποχώρηση της Τζούλιας). Η Κατερίνα είναι όμορφη και αδύνατη πράγμα το οποίο με ελκύει σε μία γυναίκα. Ομιλητική, έμεινε αρκετή ώρα και πριν και μετά (δεν είχε άλλον που να περιμένει στην αναμονή) και σε πρόγραμμα ποδολαγνείας και trampling ήταν αρκετά καλή. Υπέροχα πόδια, που μου έδωσε να τα γλείψω ενώ έγλειψα μέχρι το μουνάκι της αφού η κοπέλα ήταν πεντακάθαρη και μοσχομύριζε ολόκληρη. Στο trampling δεν είχε την αγριάδα που έβγαζε η Φαίδρα, αλλά ήταν πιο ντελικάτη πατώντας βέβαια παντού ακόμα και στο πρόσωπο όταν το ζήτησα. Στο λαιμό πάτησε ελαφρά χωρίς να νιώσω ηδονή από το αίσθημα πιγμού αλλά προσπάθησε να το πετύχει βάζοντας βαθιά στο στόμα μου όλο το πόδι της. Στο τέλος ζήτησα να μου αφήσει αναμνηστικό σημάδι από το τακούνι της στο στήθος και πάτησε με τη γόβα της επάνω μου αλλά μάλλον φοβήθηκε να δώσει δύναμη (από κιλά είναι γύρω στα 50) με αποτέλεσμα να μείνει ένα μικρό σημαδάκι για μία μέρα. Πάντως είναι μία πολύ αξιόλογη κοπέλα που προσπαθεί να προσφέρει το καλύτερο (πιθανόν εγώ δεν εξήγησα ακριβώς αυτό που ήθελα), με καλή διάθεση και θα την επισκεφτώ ξανά για πιο άγριες καταστάσεις.

Ήταν χρήσιμή αυτή η κριτική; 
20
Αναφορά αυτής της κριτικής

Σχολια

Για να σχολιάσετε παρακαλώ εγγραφείτε ή εισέλθετε στο λογαριασμό σας.

1.
Φαίδρα

10.0
2.
Βανέσα

10.0
3.
Πάολα

9.6
4.
Mελίνα

10.0
5.
Kατερίνα Εscort

9.9
6.
Kατερίνα Εscort

8.9
7.
Kατερίνα Εscort

10.0
9.
Φαίδρα

9.8
11.
Aναστασία

9.4
12.
Rozalinda

9.5
14.
Kατερίνα Εscort

10.0
15.
Rozalinda

9.0
18.
Rozalinda

9.0
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner