Διαφήμιση
Διαφήμιση

Λεπτομέρειες κριτικής

Φαίδρα

Φαίδρα 2017-11-30 09:59:20 dimmd84
Γενική Βαθμολογία 

9.8
Εμφάνιση Πρόσωπο 

9.0
Εμφάνιση Σώμα 

10.0
Διάθεση 

10.0
Επικοινωνία 

10.0
dimmd84 Κριτική από dimmd84    30 November, 2017
Top 10 Κριτής  -   Όλες οι κριτικές μου

kinky girl

Επίσκεψη στο Κ8 στις 4 Νοεμβρίου και επιλογή της Φαίδρας για πρόγραμμα ποδολαγνείας και trampling. Η κοπέλα είναι υπέροχη, πολύ επικοινωνιακή και με υπέροχο κορμί. Ψηλή και με εμφανώς λιγότερα κιλά από όσο την εμφανίζουν οι φωτογραφίες του site. Ήρθε πολύ γρήγορα στο δωμάτιο όπου στο πρόγραμμά της είναι ό,τι καλύτερο εάν γουστάρετε άγριες καταστάσεις. Απίστευτα μακριά πόδια (δυστυχώς πάλι δεν υπήρχαν μαύρες ψηλοτάκουνες γόβες) που με υποχρέωσε να τα γλύψω και να τα φιλήσω ενώ στο trampling έδωσε ρέστα. Μετά από την αρχική μας συζήτηση ότι αντέχω αγριάδες ανέβηκε επάνω μου και με ισοπέδωσε. Λόγω ύψους (δεν έχει τα κιλά της Βανέσας) και με την έντονη εκτέλεση του προγράμματος έδωσε πραγματικά πόνο όπως της είχα ζητήσει. Πατήματα παντού από την ευαίσθητη περιοχή μέχρι και το πρόσωπο και ανά διαστήματα και στο λαιμό όπου κατάφερα να νιώσω την απίστευτη ηδονή που προσφέρει η αίσθηση πνιγμού. Γελώντας καθώς πατούσε επάνω μου με ξεφτίλιζε αφού με έβριζε με χαστούκιζε και με έφτυνε, ενώ δεν σταματούσε να δίνει ποδοσκάμπιλα κάνοντάς με να φύγω με κόκκινα μάγουλα αλλά με απίστευτη καύλα. Σ’ ευχαριστώ κουκλάρα και θα ξαναέρθω για να δοκιμάσω και πρόγραμμα ballbusting που πιστεύω ότι «το έχεις».

Ήταν χρήσιμή αυτή η κριτική; 
00
Αναφορά αυτής της κριτικής

Σχολια

Για να σχολιάσετε παρακαλώ εγγραφείτε ή εισέλθετε στο λογαριασμό σας.

1.
Φαίδρα

10.0
2.
Βανέσα

10.0
3.
Πάολα

9.6
4.
Mελίνα

10.0
5.
Kατερίνα Εscort

9.9
6.
Kατερίνα Εscort

8.9
7.
Kατερίνα Εscort

10.0
9.
Φαίδρα

9.8
11.
Aναστασία

9.4
12.
Rozalinda

9.5
14.
Kατερίνα Εscort

10.0
15.
Rozalinda

9.0
18.
Rozalinda

9.0
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner