Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση

Λεπτομέρειες κριτικής

Ναταλία

Ναταλία 2017-09-28 15:51:36 Emmisthos
Γενική Βαθμολογία 

9.5
Εμφάνιση Πρόσωπο 

9.0
Εμφάνιση Σώμα 

9.0
Διάθεση 

10.0
Επικοινωνία 

10.0
Emmisthos Κριτική από Emmisthos    28 September, 2017
Top 10 Κριτής  -   Όλες οι κριτικές μου

Με ρούφηξε!

Την Ναταλία ήθελα να την συναντήσω εδώ και καιρό αλλά δεν βόλεψε. Επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι ,λοιπόν, στο 104 όπου κ όταν την είδα στο σαλόνι με εξέπληξε ευχάριστα! Με χαιρέτησε δια χειραψίας παρακαλώ και ενώ περίμενα να δω μια πιο γεμάτη γυναίκα, έβλεπα μπροστά μου μια γυναικάρα 35-40,(Ρωσίδα) ψηλή με πολύ ωραία μάτια και πρόσωπο, πιο μακριά μαλλιά και κορμάρα απίστευτη !( Όταν διασκεδάζει τα βράδια πρέπει να καίει καρδιές!)Έχοντας την λοιπόν μπροστά μου σε συνδυασμό και με ένα μαύρο κορδόνι που φορούσε, δεν το σκέφτηκα καθόλου και ανέβηκα στο δωμάτιο 3. Ήταν ακριβώς όπως το φαντάστηκα! Η εμπειρία της φαίνεται σε κάθε της κίνηση, ψυχολογώντας με κατευθείαν και παρασύροντας με σε μια άκρως αισθησιακή εμπειρία. Με τα φιλιά, τα χάδια, το στοματικό και τις στάσεις που έγιναν, με ξετίναξε! Την περιποιήθηκα παντού και έδειχνε να της αρέσει , χρησιμοποιώντας ανοίγματα και ευλυγισία χορεύτριας , αναστεναγμούς και προστυχιές. Ήταν πεντακάθαρη, αρωματισμένη και περιποιημένη!
Με τελείωσε με απίστευτη καύλα μέσα της και μετά αφού με καθάρισε, κάθισε αρκετή ώρα και μιλήσαμε. Υπήρξε γενικότερα πολύ άνετη στο χρόνο κάνοντας τα πάντα για να περάσω καλά!
Ωραία λοιπον τα πιπινακια που συναντάμε κατά καιρούς, άλλα σαν μια έμπειρη γυναίκα ΔΕΝ έχει!

Ήταν χρήσιμή αυτή η κριτική; 
10
Αναφορά αυτής της κριτικής

Σχολια

Για να σχολιάσετε παρακαλώ εγγραφείτε ή εισέλθετε στο λογαριασμό σας.

1.
Γίν γίν

9.5
2.
Σάρα

10.0
3.
Κέλλυ

8.6
4.
Σάρα

10.0
5.
Νεφέλη

9.4
6.
Γίν γίν

9.5
7.
Σάρα

10.0
8.
Σάρα

10.0
9.
Γίν γίν

9.0
10.
Σάρα

9.8
11.
Mistress Πανδώρα

10.0
12.
Νεφέλη

9.0
13.
Γίν γίν

9.0
14.
Σάρα

9.3
16.
Νεφέλη
17.
Νόνη

9.6
18.
Πάολα

7.5
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner