Διαφήμιση
Διαφήμιση

Λεπτομέρειες κριτικής

Nατάσα

Nατάσα 2017-08-07 16:34:31 makaros
Γενική Βαθμολογία 

10.0
Εμφάνιση Πρόσωπο 

10.0
Εμφάνιση Σώμα 

10.0
Διάθεση 

10.0
Επικοινωνία 

10.0
makaros Κριτική από makaros    07 August, 2017
Top 500 Κριτής  -   Όλες οι κριτικές μου

Κάθε φορά μια νέα εμπειρία!!!

Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές!!!

Ζεστό απογευματάκι αυγούστου και έχω μπει να χαζέψω στο site. Κοιτάζω τις βάρδιες και βλέπω ότι δουλεύει η νατάσσα, δεν γινόταν να αφήσω την ευκαιρία να πάει χαμένη!!!
Μετά από λίγη ώρα φτάνω λοιπόν στον αγαπημένο και γνωστό μας χώρο. Με καλοσορίζει η υπηρεσία και χωρίς καν να δω την νατάσσα, πληρώνω, ανεβαίνω πάνω και την περιμένω(έχω ξαναβρεθεί μαζί της αρκετές φορές). Μετά από μερικά λεπτά εμφανίζεται όπως πάντα χαμογελαστή και μου λέει πως σήμερα έχει πολύ όρεξη και πως θέλει να την ξεσκίσω! Άλλο που δεν ήθελα εγώ....Ξεκινάω να την φιλάω παντού, ξεκινάω από τον λαιμό της, κατεβαίνω στα υπέροχα βυζιά της και καταλήγω στου μηρούς της. Έδειχνε να της αρέσει, οπότε και συνέχισα λίγο ακόμα μέχρι να γευτώ το υπέροχο μουνάκι της! Ώσπου ήρθε η ώρα να γευτώ αυτό που καθημερινά δίνει χαρά σε εκατομμύρια άνδρες! Φρεσκοπλυμμένη και καθαρή όπως πάντα απολάμβανα την κάθε στιγμή σαν να ήταν η πρώτη μας φορά. Ξαφνικά άρχησε να σφύγγει τα πόδια της γύρω από το κεφάλι μου και να μου λέει να συνεχίσω, ώσπου την έκανα να τελειώσει...πρώτη φορά το κατάφερα στην νατάσσα! "Τώρα η σειρά μου" μου λέει και με ξαπλώνει ανάσκελα στο κρεβάι. Με αργούς ρυθμούς άρχισε να μου γλύφει τα αρχίδια, τόσο ωραία όπως μόνο εκείνη ξέρει, και συνέχισε με μία τρομερή πίπα, που οφείλω να ομολογήσω ήταν καλύτερη από κάθε άλλη φορά! Μετά από λίγο την έστησα στα 4 (η κοπέλα ξέρει πως να στήνεται και να σε καβλώνει) άρχισα να μπαινοβγαίνω μέσα της, άλλοτε γρήγορα και άλλοτε αργά! Συνέχεια με εκείνη να με καβαλάει και να αρχίζει να χωρεύει πάνω στον πούτσο μου! Μετά από λίγο ήρθε το πολυπόθητο τέλος! Το ίδιο μαγικό όπως κάθε φορά μαζί της!
Η νατάσσα είναι μια κοπέλα που ξέρει να σε "πηδάει" μόνο με το βλέμα της! Πιστεύω πως δύσκολα κάποιος που θα την γνωρίσει από κοντά δεν θα θέλει να την δοκιμάσει!
Μωρό μου σε ευχαριστώ για όλα θα τα ξαναπούμε σύντομα!

Ήταν χρήσιμή αυτή η κριτική; 
00
Αναφορά αυτής της κριτικής

Σχολια

Για να σχολιάσετε παρακαλώ εγγραφείτε ή εισέλθετε στο λογαριασμό σας.

1.
Εβελινα Εscort

10.0
2.
Mistress Φαίδρα

9.8
3.
Εβελινα Εscort

10.0
4.
Εβελινα Εscort

9.6
5.
Nατάσα
6.
Rozalinda

9.6
7.
Mελίνα

10.0
8.
Βανέσα

9.1
9.
Mελίνα

10.0
10.
Ο ΧΩΡΟΣ ΜΑΣ

10.0
11.
Rozalinda

10.0
13.
Nατάσα

9.1
15.
Nατάσα

10.0
17.
Εβελινα Εscort

8.3
18.
Mistress Φαίδρα

10.0
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner