Διαφήμιση
Διαφήμιση

Λεπτομέρειες κριτικής

Rozalinda
Rozalinda Hot

Rozalinda 2017-06-29 21:21:36 Emmisthos
Γενική Βαθμολογία 

9.6
Εμφάνιση Πρόσωπο 

9.5
Εμφάνιση Σώμα 

9.0
Διάθεση 

10.0
Επικοινωνία 

10.0
Emmisthos Κριτική από Emmisthos    29 June, 2017
Top 10 Κριτής  -   Όλες οι κριτικές μου

Μαχητές vs Ροζα 0-10

Στο στούντιο της Κατεχακη δεν πηγαίνω σχεδόν ποτέ, διότι δεν με βολεύει καθόλου. Σήμερα όμως αντί να πάω στην απογευματινή βάρδια του αγαπημένου μου 104 , έκανα την υπέρβαση και πήγα στο κατεχακη 8 γιατί ήθελα να δω την Ροζαλιντα. Διάλεξα φουλ πρόγραμμα και μετά από λίγο ήρθε και η κοπέλα χαμογελαστη στο δωμάτιο. Είναι γύρω στα 25, όμορφη με ρίζες από λατινική Αμερική, πιο ψήλη από ότι απεικονιζεται στις φωτογραφίες, με πολύ ωραία πόδια! Τα ελληνικα της ειναι εξαιρετικά και την συμπεριφορά και την ωριμότητα της , σπάνια την συναντάς σε ελληνικό στούντιο. Έχει εμπειρία και από εξωτερικό όπως μου είπε, κάτι που διαπίστωσα και εγώ, καθότι δίνει μεγάλη βάση στην επικοινωνία και στην άνεση χρόνου προσφέροντας ολοκληρωμένα την λεγόμενη "girlfriend experience"!
Το σώμα της είναι πολύ ωραίο και νεανικό, με τις μελαχρινές αποχρώσεις στις ρώγες και το αιδοίο να την κάνουν πολύ εξωτική και σέξι. Πολυ δυνατό στοματικό ( από τα καλύτερα που μου έχουν κάνει, και της αρέσει πολύ μου είπε), υγρό και υπερβολικά βαθύ με απίθανη χρήση της γλώσσας σε όλη την γύρω περιοχή, ικανή να σε τελειώσει εκεί! Συνέχεια σε 69 όπου ήταν πεντακάθαρη και αρωματισμένη και όταν μετά από λίγο ξεκίνησε να υγραίνεται , ήρθε από πάνω μου , δίνοντας μου την δυνατότητα να επεξεργαζομαι το στήθος της και να απολαμβάνω τις κινήσεις της! Ήταν και η μοναδική στάση που έγινε, καθότι δεν μου άφησε περισσότερα περιθώρια!
Η Ροζαλιντα ήταν μια ευχάριστη προσθήκη στις κοπέλες της αλυσίδας δίνοντας έναν αέρα ανανέωσης, φρέσκια, έμπειρη και με το χρόνο όσο θα την μαθαίνει ο κόσμος και θα έχει την προβολή που της αξίζει, πιστεύω ότι θα ξεδιπλώσει όλα τα ταλέντα της. Θα την δω ξανά σε λίγες ήμερες γιατί πέρασα υπέροχα!!

Ήταν χρήσιμή αυτή η κριτική; 
10
Αναφορά αυτής της κριτικής

Σχολια

Για να σχολιάσετε παρακαλώ εγγραφείτε ή εισέλθετε στο λογαριασμό σας.

1.
Εβελινα Εscort

10.0
2.
Mistress Φαίδρα

9.8
3.
Εβελινα Εscort

10.0
4.
Εβελινα Εscort

9.6
5.
Nατάσα
6.
Rozalinda

9.6
7.
Mελίνα

10.0
8.
Βανέσα

9.1
9.
Mελίνα

10.0
10.
Ο ΧΩΡΟΣ ΜΑΣ

10.0
11.
Rozalinda

10.0
13.
Nατάσα

9.1
15.
Nατάσα

10.0
17.
Εβελινα Εscort

8.3
18.
Mistress Φαίδρα

10.0
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner