Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση

Λεπτομέρειες κριτικής

Tζούλια Aλεξάνδρου 2017-06-16 11:20:17 dimmd84
Γενική Βαθμολογία 

9.9
Εμφάνιση Πρόσωπο 

9.5
Εμφάνιση Σώμα 

10.0
Διάθεση 

10.0
Επικοινωνία 

10.0
dimmd84 Κριτική από dimmd84    16 June, 2017
Top 50 Κριτής  -   Όλες οι κριτικές μου

Δίμετρη κουκλάρα

Επίσκεψη στο στούντιο της Κατεχάκη το πρωινό στις 8 Ιουνίου. Επιλογή ανάμεσα σε Τζούλια και Φαίδρα. Ενώ είχα πάει για Φαίδρα μόλις είδα τη Τζούλια μου κόπηκαν τα γόνατα. Ύψος περίπου 1,80 που με τα 10ποντα που φοράει, ψαρώνεις. Στάθηκα τυχερός καθότι ήταν η πρώτη εμφάνιση της Τζούλιας μετά από αρκετό καιρό και καθώς είχε ελάχιστη κίνηση το πρωί ήρθε στο δωμάτιο πριν τελειώσω το ντους. Ξάπλωσε στο κρεβάτι και βλέποντάς την να μην χωράει άρχισα να φτιάχνομαι. Έπεσα με τα μούτρα να γλείφω τις ατελείωτες ποδάρες της, ενώ μετά από 4 επισκέψεις στο συγκεκριμένο studio για πρώτη φορά η κοπέλα με ρώτησε τι ακριβώς θέλω πριν ξεκινήσουμε. Αφού συζητήσαμε με μεγάλη άνεση χρόνου και χωρίς καμία βιασύνη από μέρους της σηκώθηκε όρθια πάνω στο κρεβάτι και μου είπε να πέσω στα 4 και να φιλήσω τα πόδια της. Άρχισα να φιλάω και να γλείφω τις μακρύτερες ποδάρες που έχω συναντήσει, ενώ ήταν φρεσκοπλυμένη και μοσχομύριζε. Ανεβαίνοντας προς τα επάνω έκανα την κίνηση να γευτώ τη μουνάρα της αλλά δεν στάθηκα τυχερός. Πιάνοντάς με από τα μαλλιά με έριξε στα πόδια της και πατώντας με το ένα πόδι της στο κεφάλι μου με υποχρέωσε να γλείψω την πατούσα της που μου την έτριβε στο πρόσωπο. Έβαλε το πόδι της βαθιά μέσα στο στόμα μου και για πρώτη φορά ένιωσα να φτάνει μέχρι το λαιμό μου και να κοντεύει να μου σκίσει το στόμα. Με άρπαξε από το μαλλί και με έσυρε στο πάτωμα λέγοντας μου να ξαπλώσω ανάσκελα. Μόλις ήρθε από πάνω μου, ενώ γουστάρω άγριο ποδοπάτημα, ψάρωσα. Για πρώτη φορά πήρα βαθιά ανάσα για να αντέξω το βάρος και μόλις ανέβηκε επάνω μου ένιωσα να χάνομαι. Ενώ πατούσε προσεκτικά και με ρωτούσε εάν αντέχω δεν τόλμησα να της πω να χοροπηδήσει επάνω μου όπως έγινε με τη Βανέσα. Μου έτριψε με το πόδι της τον πούτσο μέχρι να φτάσουμε σε πλήρη στύση και μετά πάτησε στο θώρακα και έβαλε βαθιά το άλλο πόδι της στο στόμα μου. Ο συνδυασμός με το πόδι στο στόμα και το βάρος στο θώρακα, μου έκοψε την ανάσα ενώ η Τζούλια με υποχρέωσε να τον παίξω και όταν κοντεύω να τελειώσω να της πω για να χύσω πάνω στα πόδια της. Επειδή αργούσα να τελειώσω χρειάστηκε να βγάλει δύο φορές το πόδι της από το στόμα μου για να ανασάνω καθώς κατάλαβε ότι δεν θα άντεχα περισσότερο. Την τελευταία φορά κοιτώντας με αυστηρά μέσα από τα καυλιάρικα γυαλιά της, μου είπε ότι ή θα τελειώσω ή θα με πνίξει πιέζοντας το πόδι της με δύναμη μέχρι η αίσθηση αδρεναλίνης να με κάνει να χύσω με τέτοια ένταση που νόμισα ότι θα στραγγίσω εντελώς. Πρόλαβε και έβγαλε την πατούσα από το στόμα μου και πάτησε γερά πάνω στον πούτσο μου που συνέχισε να χύνει χωρίς να το ελέγχω. Έτριψε την πατούσα με τα χύσια επάνω μου και αφού κατέβηκε και άρχισα να ανασαίνω κανονικά έμεινα αποσβολωμένος να την κοιτάζω καθώς έπλενε στην ντουσιέρα τις ποδάρες της. Μετάνιωσα που δεν μπήκα στην ντουσιέρα να της τα πλύνω εγώ. Αλλά δυστυχώς ένιωθα τόσο εξαντλημένος που δεν είχα το κουράγιο να το κάνω.

Ήταν χρήσιμή αυτή η κριτική; 
10
Αναφορά αυτής της κριτικής

Σχολια

Για να σχολιάσετε παρακαλώ εγγραφείτε ή εισέλθετε στο λογαριασμό σας.

1.
Νόνη

9.6
4.
Aμάντα

10.0
5.
Aμάντα

10.0
7.
Άννα Μαρία

10.0
9.
Γαβριέλα

9.9
15.
Πάολα

7.5
16.
Νόνη
17.
Γαβριέλα

9.5
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner