Διαφήμιση
Διαφήμιση

Λεπτομέρειες κριτικής

Mελίνα

Mελίνα 2017-06-09 13:51:32 eln19
Γενική Βαθμολογία 

9.3
Εμφάνιση Πρόσωπο 

8.5
Εμφάνιση Σώμα 

8.5
Διάθεση 

10.0
Επικοινωνία 

10.0
eln19 Κριτική από eln19    09 June, 2017
Top 100 Κριτής  -   Όλες οι κριτικές μου

Top of the top

Προ ημερών πέρασα μετά από πολύ καιρό από το στούντιο Φυλής.Μεταξύ Ροζαλίντα και Μελίνα επέλεξα την δεύτερη σε απλό πρόγραμμα. Η κοπέλα μετά από μερικά λεπτά ανέβηκε στο δωμάτιο, ίσα που πρόλαβα να κάνω ένα ντουζ. Πρόκειται για μελαχρινή, μικρή το πολύ 25, με συμπαθητικό πρόσωπο, ωραίο κορμί και τέλεια οπίσθια. Μικρή αδυναμία το μικρό και λίγο χαλαρό στήθος, δεν χαλά όμως το σύνολο. Ανέβηκε αμέσως πάνω μου με τα εσώρουχα και άρχισε ένα έντονο παιχνίδι χαδιών.Αιφνιδιασμός 1: Ξαφνικά μου έβαλε προφυλακτικό στο δάχτυλο και μου ζήτησε να παίξω λιγάκι μαζί της. Μετά από κάμποση ώρα Αιφνιδιασμός 2: Με πήγε στο ντουζ,έσκυψε όσο δεν πάει άλλο κι ακολούθησε ένα πισωκολλητό , που όμοιο του δεν ξαναζήσει.Το πισωκολλητό συνεχίστηκε έντονα στο κρεββάτι για το αυταρχικό και τελείωσα σε ιεραποστολική στάση μετά από ανελέητο κάρφωμα. Άριστη στην διάθεση, επικοινωνία και ιδιαιτέρως χαλαρή. Καθόλου βιασύνη.Ό,τι καλύτερο.

Ήταν χρήσιμή αυτή η κριτική; 
20
Αναφορά αυτής της κριτικής

Σχολια

Για να σχολιάσετε παρακαλώ εγγραφείτε ή εισέλθετε στο λογαριασμό σας.

1.
Εβελινα Εscort

10.0
2.
Mistress Φαίδρα

9.8
3.
Εβελινα Εscort

10.0
4.
Εβελινα Εscort

9.6
5.
Nατάσα
6.
Rozalinda

9.6
7.
Mελίνα

10.0
8.
Βανέσα

9.1
9.
Mελίνα

10.0
10.
Ο ΧΩΡΟΣ ΜΑΣ

10.0
11.
Rozalinda

10.0
13.
Nατάσα

9.1
15.
Nατάσα

10.0
17.
Εβελινα Εscort

8.3
18.
Mistress Φαίδρα

10.0
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner