Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση

Λεπτομέρειες κριτικής

Mistress Μπέτυ

Mistress Μπέτυ 2017-03-20 13:12:32 hornyasfuck
Γενική Βαθμολογία 

9.5
Εμφάνιση Πρόσωπο 

9.5
Εμφάνιση Σώμα 

9.0
Διάθεση 

10.0
Επικοινωνία 

9.5
hornyasfuck Κριτική από hornyasfuck    20 March, 2017
Top 50 Κριτής  -   Όλες οι κριτικές μου

!

Θέλοντας να δοκιμάσω κάτι εξωτικό, δηλ. μια γυναίκα από το Καζακστάν, προσπάθησα δυο-τρεις φορές, πέρυσι τέτοια εποχή, να την πετύχω, αλλά τη μια ακύρωσε τη βάρδιά της για προσωπικούς λόγους, την άλλη είχε κρυολογήσει. Μετά, τα προγράμματά μας δε συντονίζονταν! Αυτήν τη φορά την πέτυχα την Παρασκευή, 17 Μαρτίου, το απόγευμα για μια ώρα κανονικό πρόγραμμα και μάλιστα σε εκπτωτική εβδομάδα. Ψηλότερη απ'ό,τι φαίνεται στις φωτογραφίες. Όχι πως με πειράζει, το προτιμώ. Ξέρει να διαβάζει τις ανάγκες ενός άνδρα και να πατά τα κουμπιά του. Αρχίσαμε με μασαζάκι το οποίο επαναλήφθηκε μεταξύ πρώτου και δεύτερου χυσίματος. Εξαιρετική απόδοση στο κρεββάτι! Προθυμότατη να εξυπηρετήσει σε όλα με μπόλικο στοματικό. Δε θα μπω σε πάρα πολλές λεπτομέρειες γιατί κάναμε διάφορα. Στον πρώτο γύρο έχυσα στο μουνακί σχετικά γρήγορα: ήταν τόσο σφιχτό! Το δεύτερο χύσιμο δεν πέτυχε όχι γιατί δεν προσπάθησε η Μπέτυ: στύση υπήρξε για ένα διάστημα. Θα έλεγα ότι με εξουθένωσε!! Αλλά δεν είναι καθόλου εύκολο αφού με είχε ήδη ξεκάμει στον πρώτο γύρο και δεύτερο μπορεί να μην είμαι γέρος αλλά δεν είμαι και 25... Το τελευταίο που θα πω είναι πως καυλώνει να εξυπηρετεί τους πελάτες, είναι προθυμότατη και με το πάσο της χωρίς να πιέζει, τα ελληνικά δεν είναι 100 τα εκατό αλλά συνεννοείται κανείς πάρα πολύ εύκολα. Έχοντας περάσει καλά και με την Ελίνα πέρυσι τον Γενάρη θα έλεγα πως το "μαγαζί" έχει τα καλύτερα κορίτσια στην Αθήνα αν όχι στην Ελλάδα!

Ήταν χρήσιμή αυτή η κριτική; 
10
Αναφορά αυτής της κριτικής

Σχολια

Για να σχολιάσετε παρακαλώ εγγραφείτε ή εισέλθετε στο λογαριασμό σας.

1.
Φαίδρα

10.0
2.
Nατάσα

10.0
5.
Κέλλυ

10.0
7.
Νόνη

10.0
8.
Nατάσα

10.0
9.
Aναστασία

9.9
10.
Nατάσα

10.0
11.
Φαίδρα

9.3
12.
Σόφη

9.0
13.
Βανέσα

10.0
14.
Νάντια

9.5
15.
Σόφη

9.3
17.
Φαίδρα
2X2

9.0
18.
Aναστασία

8.8
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner