Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση

Λεπτομέρειες κριτικής

Mistress Μπέτυ

Mistress Μπέτυ 2016-07-14 19:47:51 dimitrispodolatris
Γενική Βαθμολογία 

8.3
Εμφάνιση Πρόσωπο 

7.0
Εμφάνιση Σώμα 

7.0
Διάθεση 

10.0
Επικοινωνία 

9.0
dimitrispodolatris Κριτική από dimitrispodolatris    14 July, 2016
Top 50 Κριτής  -   Όλες οι κριτικές μου

Αφέντρα Μπέτυ

Η υπόταξη μου απο την Αφέντρα Μπέτυ ήταν μια εκκρεμότητα που πήρε πολύ καιρό μέχρι να διευθετηθεί. Θες οι αφραγκιές θές η μεγάλη απόσταση που μένω απο το κέντρο, όλο το έλεγα και δεν τι έκανα το να πάω για αυταρχικό με την Μπέτυ. Αδραξα λοιπόν την ευκαιρία όταν το στούντιο προσφερε για λίγες ημέρες το αυταρχικό στην τιμή των 70 €. Εσκασα Κυριακή μεσημερί στο στούντιο κι έδωσα γραπτώς το σενάριο - φαντασίωση που ήθελα. Πέρασα στο δωμάτιο 4 έκανα το ντουζάκι και ανέμενα την Αφέντρα Μπέτυ. Πρώτη φορά μαζί της και έμεινα ενθουσιασμένος. Ενθουσιασμένος διότι υλοποίησε την φαντασίωση μου σε μεγάλο ποσοστό, ήταν άκρως επικοινωνική και ζει για να είναι κυριαρχική! Απο εμφάνιση αυτό που έχω να πω έίναι πως είναι πάνω απο τον μέσο όρο της ηλικίας της και ισως κάποτε την πάρω και σε κανονικό πρόγραμμα!
Η Αφέντρα Μπέτυ ασχολείτε με την πελάτη!!!! Η Αφέντρα Μπέτυ δεν ξεπετά και για αυτό καποια μέρα θα ξαναπάω!

Ήταν χρήσιμή αυτή η κριτική; 
10
Αναφορά αυτής της κριτικής

Σχολια

Για να σχολιάσετε παρακαλώ εγγραφείτε ή εισέλθετε στο λογαριασμό σας.

1.
Σόφη

8.9
2.
Nτιάνα

10.0
3.
Κέλλυ

9.0
4.
Νάντια

9.6
5.
Aναστασία

9.1
6.
Mόνικα
7.
Rozalinda

10.0
8.
Νάντια
9.
Βανέσα

10.0
10.
Σόφη

9.1
11.
Βανέσα

10.0
12.
Mόνικα

9.0
13.
Γίν γίν
14.
Φαίδρα

10.0
15.
Nατάσα

10.0
18.
Κέλλυ

10.0
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner