Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση

Λεπτομέρειες κριτικής

Βανέσα

Βανέσα 2013-12-29 23:13:38 giannis
Γενική Βαθμολογία 

9.5
Εμφάνιση Πρόσωπο 

9.0
Εμφάνιση Σώμα 

9.0
Διάθεση 

10.0
Επικοινωνία 

10.0
giannis Κριτική από giannis    30 December, 2013
  -   Όλες οι κριτικές μου

amazing Vanesa

Σημερινη επισκεψη στο αγαπημενο μου στουντιο με στοχο να γνωριστω από κοντα με την Βανεσα.Φτανω στο μαγαζι γυρω στις 7παρα και στην υποδοχη ηταν η κουκλα Πωλινα.Αφου τα ειπαμε για λιγο εκατσα για ένα ποτακι.Οση ωρα επινα το ποτακι μου μιλαγα και με τις άλλες κοπελες ενώ στο στουντιο γινοταν χαμος από τον κοσμο που ερχοταν.Μετα εφτασε και ο κολλητος μου όπως και ο μπάρμαν και πιασαμε ετσι ολοι μαζι την κουβεντουλα.Καποια στιγμη πληρωνω την Πωλινα και ανεβαινω στο δωματιο 3.Εδω να πω πως την Βανεσα την ειχα δει άλλες 2 φορες από κοντα και μου ειχε προκαλεσει πολύ καλη εντυπωση.Δεν είχαμε όμως καταφερει να μιλησουμε.Εξωτερικα είναι μια πολύ ομορφη μελαχρινη κοπελιτσα, λεπτη με πολύ ωραιο σωμα.Ανεβαινω στο δωματιο ξεντύνομαι και ενώ εκανα ντουζακι ακουω τα τακουνια στη σκαλα.Μπηκε η Βανεσα στο δωματιο με ειδε που εκανα ντουζακι και με ρωτησε σε ποση ωρα να ξαναρθει.Αφου της ειπα με ρωτησε αν θελω να πιω κατι και της ειπα να μου φερει ένα ουισκυ.Βγαινω από το ντουζ καθομαι στην καρεκλα και την περιμενω.Πραγματι μετα από λιγο εμφανιστηκε το μωρο και μου εφερε το ποτακι μου.Να πω σε αυτό το σημειο πως το συνολακι που φοραγε σημερα η μικρη ηταν ΚΟΛΑΣΗ.Μαυρο σουτιεν με κροσια, ένα μαυρο στρινγκακι με χρυσο πισω, μαυρες ζαρτιέρες και μαυρες γοβες.Ξαπλωνει στο κρεβατι εγω καθομουν στην καρεκλα και αρχισαμε την κουβεντουλα.Μετα από δικια της προτροπή ξαπλωνω και εγω στο κρεβατι και συνεχισαμε την κουβεντουλα για διαφορα θεματα.Καποια στιγμη αρχιζει και με τριβει με το ποδαρακι της ενώ ξεκινα να με φιλαει στο λαιμο και φυσικα αρχισα και εγω τα φιλια στο λαιμο.Μετα πεσαν και τα πρωτα φιλια στο στομα.Αρχιζει και με φιλαει σε ολο το σωμα ενώ πεσαν και μερικες δαγκωματιες.Μου αφαιρει το μποξερακι ενώ και εκεινη αφαιρεσε το σουτιεν της και αρχισε το καραμελωμα στα @@κια για ωρα ενώ μετα ηρθε πανω μου και της εγλυψα τα βυζάκια.Μετα μου βαζει το προφυλακτικο και αρχιζει το στοματικο.Το στοματικο της φοβερο με φτυσιματα, με deep-throat και με εναλλαγες στο ρυθμο.Μετα αφαιρει το στρινγκακι της καθομαι γονατιστος στο κρεβατι και ξεκινα νεος γυρος στοματικου.Εν τω μεταξυ όπως μου εκανε στοματικο ειχε ανοιξει τα ποδαράκια της και εγω της ετριβα το γατακι.Στο σεξ μια σταση καναμε μονο για την ακριβεια ιεραποστολικο το οποιο όμως κρατησε ωρα και με διαφορες παραλλαγες αφου ξεκινήσαμε πρωτα με τα ποδαράκια της ανοικτα μετα σηκωμένα και μετα τα τυλιξε γυρω από την μεση μου για να τελειωσω ετσι.Σε ολη την διαρκεια του σεξ το μωρο βογγαγε ενώ πεφταν φιλια στο λαιμο και στο στομα.Αφου τελειωσα η Βανεσα ντυθηκε με ευχαριστησε για την προτιμηση μου αλλα και γιατι επιτελους καταφέραμε και μιλησαμε αφου τις προηγούμενες φορες δεν τα είχαμε καταφερει με φιλησε και με αποχαιρετησε.Ξανα ντουζακι εγω και μετα κατεβαινω,ακολουθησε κουβεντουλα με τα κορίτσια και τον μπάρμαν και τελικα αποχωρησα από το στουντιο μαζι με τον κολλητο μου.Συμπερασμα:η εμπειρια μου με την Βανεσα ηταν φοβερη και εμεινα απολυτα ικανοποιημένος από την επιλογή μου.

υ.γ Χρονια Πολλα και καλη Χρονια να εχουμε

Ήταν χρήσιμή αυτή η κριτική; 
21
Αναφορά αυτής της κριτικής

Σχολια

2 αποτελέσματα - προβάλλονται 1 - 2
Σειρά με βάση  
Για να σχολιάσετε παρακαλώ εγγραφείτε ή εισέλθετε στο λογαριασμό σας.

billy13
30 December, 2013
Αναφορά αυτού του σχολίου
Ωραίος,John........
Σε απάντηση προηγούμενου σχολίου

30 December, 2013
Αναφορά αυτού του σχολίου
ευχαριστω φιλε μου
2 αποτελέσματα - προβάλλονται 1 - 2
1.
Σάρα

10.0
3.
Γίν γίν

9.5
4.
Σάρα

10.0
5.
Κέλλυ

8.6
6.
Σάρα

10.0
7.
Νεφέλη

9.4
8.
Γίν γίν

9.5
9.
Σάρα

10.0
10.
Σάρα

10.0
11.
Γίν γίν

9.0
12.
Σάρα

9.8
13.
Miss Πανδώρα

10.0
14.
Νεφέλη

9.0
15.
Γίν γίν

9.0
16.
Σάρα

9.3
18.
Νεφέλη
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner