Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση

Λεπτομέρειες κριτικής

Πάολα

Πάολα 2013-09-10 13:36:19 xristosmix7
Γενική Βαθμολογία 

10.0
Εμφάνιση Πρόσωπο 

10.0
Εμφάνιση Σώμα 

10.0
Διάθεση 

10.0
Επικοινωνία 

10.0
xristosmix7 Κριτική από xristosmix7    10 September, 2013
Top 100 Κριτής  -   Όλες οι κριτικές μου

ΠΑΟΛΑ like hell...

ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΒΟΛΤΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΕΧΟΝΤΑΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕ ΟΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΕΣΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ. ΜΠΑΙΝΟΝΤΑΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΑΦΟΥ ΗΔΗ ΗΞΕΡΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΟΥ. ΠΑΟΛΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΟΝΤΑΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ. ΑΝΕΒΗΚΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΚΑΝΑ ΤΟΝ ΝΤΟΥΖΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5-6 ΛΕΠΤΑ ΗΡΘΕ Ο ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ ΑΛΛΕΛΟΣ ΜΕ ΕΝΑ ΑΠΙΣΤΥΤΑ ΟΜΟΡΓΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟΓΥΜΝΑΣΜΕΝΟ ΚΟΡΜΙ.ΑΦΟΥ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ 3ΛΕΠΤΟ ΜΕΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΤΗΝ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ. ΠΡΩΤΗ Η ΠΑΟΛΑ ΑΦΟΥ ΗΡΘΕ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΡΙΚΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΤΟΝ ΛΑΙΜΟ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΑΨΟΓΟ ΣΤΥΛ ΚΑΙ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥΣ ΜΕ ΠΕΡΙΠΟΙΗΘΗΚΕ ΤΕΛΕΙΑ. ΕΝ ΣΥΝΕΕΙΑ ΗΡΘΕ ΚΑΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΑΝΤΑΠΟΔΩΣΩ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΞΑΠΛΩΣΕ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΑΙΜΟ ΜΕΧΡΙ ΚΑΤΩ. ΜΕ ΜΙΚΡΑ ΒΟΓΓΗΤΑ ΕΦΤΑΣΑ ΕΩΣ ΤΟ ΓΑΤΑΚΙ ΤΗΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΕΡΙΠΟΙΗΘΗΚΑ ΑΝΑΛΟΓΩΣ. ΜΕΤΑ Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΣΤΑΣΗ COWGIRL ΜΕ ΦΟΒΕΡΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΙ ΒΟΓΓΗΤΑ.ΤΣΤΕΡΑ ΕΝΝΑΛΑΓΗ ΣΤΑ 4 ΟΠΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑΛΛΑΓΗ ΡΥΘΜΟΥ ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ.ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΚΑΤΣΕ ΕΝΑ 5ΛΕΠΤΟ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΟΠΟΥ ΣΥΖΗΤΗΣΑΜΕ ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΕ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ. ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΚΑΘΩΣ ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΕΠΑΛΗΘΕΥΤΗΚΕ.Η ΠΑΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΦΟΒΕΡΗ ΚΟΠΕΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΗ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΕΦΑΤΗ. ΠΑΟΛΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ.

Ήταν χρήσιμή αυτή η κριτική; 
20
Αναφορά αυτής της κριτικής

Σχολια

Για να σχολιάσετε παρακαλώ εγγραφείτε ή εισέλθετε στο λογαριασμό σας.

1.
Σάρα

10.0
3.
Σάρα

10.0
4.
Κέλλυ

8.6
5.
Σάρα

10.0
6.
Νεφέλη

9.4
7.
Σάρα

10.0
8.
Σάρα

10.0
9.
Σάρα

9.8
10.
Νεφέλη

9.0
11.
Σάρα

9.3
13.
Νεφέλη
14.
Νόνη

9.6
15.
Πάολα

7.5
16.
Νόνη
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner