Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση

Λεπτομέρειες κριτικής

Πάολα

Πάολα 2013-09-09 21:46:37 giannis
Γενική Βαθμολογία 

10.0
Εμφάνιση Πρόσωπο 

10.0
Εμφάνιση Σώμα 

10.0
Διάθεση 

10.0
Επικοινωνία 

10.0
giannis Κριτική από giannis    09 September, 2013
  -   Όλες οι κριτικές μου

ΜΕΛΑΧΡΙΝΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΟ

ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΧΤΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΤΟ 104.ΚΟΠΕΛΕΣ ΟΙ ΝΕΦΕΛΗ-ΠΑΟΛΑ-ΜΑΡΙΝΑ.Η ΜΑΡΙΝΑ ΕΛΕΙΠΕ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΜΟΥ.ΥΠΟΔΟΧΗ Η ΠΑΝΤΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΗ ΚΕΛΛΥ Η ΟΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΩΣ ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΙΣ.ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΡΩΤΑ ΠΑΟΛΑ ΣΕ ΑΠΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΝΕΦΕΛΗ ΣΕ ΑΠΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΙΣ ΠΗΡΑ ΣΕ DUO.ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ 2 ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ.ΠΛΗΡΩΝΩ ΣΤΗΝ ΚΕΛΛΥ ΤΟ ΑΝΤΙΤΙΜΟ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΣΤΟ 3.ΞΕΝΤΥΝΟΜΑΙ ΚΑΝΩ ΝΤΟΥΖΑΚΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΤΗΝ ΠΑΟΛΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΠΡΙΝ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΔΕΙ.ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΠΛΟΥΣΙΟ ΣΤΗΘΟΣ ΓΥΜΝΑΣΜΕΝΟ ΓΑΜΠΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ.ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΕΦΑΤΗ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΤΗ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΣΕ Ο ΑΓΩΝΑΣ.ΑΦΟΥ ΜΕ ΠΕΡΙΠΟΙΗΘΗΚΕ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΙΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΛΟΥΣΙΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΗΣ ΠΕΡΑΣΜΑ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.ΑΨΟΓΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΙΚΙΛΙΑ.ΠΡΩΤΗ ΣΤΑΣΗ COWGIRL ΜΕ ΦΟΒΕΡΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΙ ΒΟΓΓΗΤΑ.ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΕΝΑΛΛΑΓΗ ΣΤΑ 4 ΜΕ ΤΕΛΕΙΟ ΣΤΗΣΙΜΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΦΥΡΟΚΟΠΗΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΥΝΟΔΕΥΤΗΚΕ ΑΠΟ ΠΙΚΑΝΤΙΚΕΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΤΕΘΕΣΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ.ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ ΞΑΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΟΛΑ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΕΙΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΙΣΤΗΚΑΜΕ Η ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ ΦΕΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ.ΕΝ ΚΑΤΑΚΛΕΙΔΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΦΟΒΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ ΜΕ ΑΛΛΟ ΟΜΩΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑΚΙ.

Ήταν χρήσιμή αυτή η κριτική; 
10
Αναφορά αυτής της κριτικής

Σχολια

Για να σχολιάσετε παρακαλώ εγγραφείτε ή εισέλθετε στο λογαριασμό σας.

1.
Γίν γίν

9.5
2.
Σάρα

10.0
3.
Κέλλυ

8.6
4.
Σάρα

10.0
5.
Νεφέλη

9.4
6.
Γίν γίν

9.5
7.
Σάρα

10.0
8.
Σάρα

10.0
9.
Γίν γίν

9.0
10.
Σάρα

9.8
11.
Mistress Πανδώρα

10.0
12.
Νεφέλη

9.0
13.
Γίν γίν

9.0
14.
Σάρα

9.3
16.
Νεφέλη
17.
Νόνη

9.6
18.
Πάολα

7.5
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
spinner